Yardım 2900 Tl Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

godfather01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyat ve performans bakımından uzun kullanım için sizce hangisi seçilmeli?
Günlük kullanım, sosyal medya, video izleme ve yazılım işleri için kullanılacak. 3d çizim yaparken takılma yaşanmayacak ve azda olsa cod pubg tarzı oyunlarda stabil fps sunsa yeterli.

Xiaomi Redmi Note 9 4/128
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64
Xiaomi Redmi Note 9s 4/64

Bunların dışında önerinize de açığım.

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
Kendimde kullanıp bir sorun göremediğim için 8 Pro'dan başka önerim yok, fakat diğer arkadaşların yorumlarınıda bekleyin isterseniz, ve araştırmaya devam edin daha sağlıklı olacaktır

godfather01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendimde kullanıp bir sorun göremediğim için 8 Pro'dan başka önerim yok, fakat diğer arkadaşların yorumlarınıda bekleyin isterseniz, ve araştırmaya devam edin daha sağlıklı olacaktır
9s ile 8 pro arasında kaldım. Bu ikisinin dışında diğer cihazları da karşılaştırdım bu ikisine yakın değil. Arada kaldıklarımda birbirine çok yakın görüş almak için bekleyeceğim. 8 Pro'yu ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Isınma sorunundan kaynaklı performans düşüklüğü gibi veya anlık yazılımsal hata olup cihaz resetlenmesi gibi sorun yaşadınız mı?

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
9s ile 8 pro arasında kaldım. Bu ikisinin dışında diğer cihazları da karşılaştırdım bu ikisine yakın değil. Arada kaldıklarımda birbirine çok yakın görüş almak için bekleyeceğim. 8 Pro'yu ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Isınma sorunundan kaynaklı performans düşüklüğü gibi veya anlık yazılımsal hata olup cihaz resetlenmesi gibi sorun yaşadınız mı?
1 Yıldır kullanıyorum neredeyse, Pubg gibi oyunlarda elinizi yakacak derecede ısınma yapmıyor, ve yaptığı ısınma hiç bir türlü sistemsel zarara sebep olmuyor, ve hayır şuana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım hatta bir kere bile telefonu tam olarak kapatmadım neredeyse, çok uzun bir şarj ömrü var ve şaşırtıcı derecede hızlı şarj ediyor, kamerası harika, oyun performansıda harika, ve ekranı çok büyük film izlerken televizyon hissi veriyor.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bütçeni biraz daha arttırıp Poco X3 Pro almanı öneririm. Redmi note 8-9 flan neredeyse 1.5 yıllık telefonlar ve donanım olarak zayıf.

Gerek tasarım gerekse donanım olarak Poco X3 Pro almanı öneririm.

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
Bütçeni biraz daha arttırıp Poco X3 Pro almanı öneririm. Redmi note 8-9 flan neredeyse 1.5 yıllık telefonlar ve donanım olarak zayıf.

Gerek tasarım gerekse donanım olarak Poco X3 Pro almanı öneririm.

Donanım olarak Xiaomi'nin zayıf olduğunu düşünmüyorum hatta fiyatına göre ileride bile.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Donanım olarak Xiaomi'nin zayıf olduğunu düşünmüyorum hatta fiyatına göre ileride bile.
Ama şahsen banada sorucak olursan Xiaomi yerine Pocoyu tercih ederim.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Poco X3, bütçeyi arttırırsanız Poco X3 Pro öneririm.