2700 TL Bütçe İle LG V30+ Alınır mı?

berkay çam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
2700 TL bütçem var hangi telefonu önerirsiniz ❓

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Snapdragon 835 işlemci platformuyla her oyunu yüksek grafikte oynatabilen, şık kaliteli tasarıma sahip ve arka kamerayla güzel işler başarabileceğiniz o fiyata hakkını verebilen LG V30+'ı öneriyorum. :)

TheTruthHurts

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Alınmaması için bir neden göremiyorum :)

Tony Stark

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
3600 liraya kadar rakibi yok

Harnapazade

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Kaan Arlı abi bugünkü SDN Cevaplıyor canlı yayınında pil performansının iyi olmadığını söyledi ve bana bu konuda güvenin dedi ama internetteki testler hiçte öyle göstermiyor malesef. Ömür arttırıcı yöntemler kapatıldığında 200 lüks parlaklıkta 9 saat oyun oynatıyor %100'den %0'a (Alıntı: TeknoSeyir). İçerisinden Bang & Olufsen BeoPlay kulaklık çıkıyor Plus olandan. Tek tek özelliklerini yazma gereği duymuyorum herkes biliyor. Bence tek yaşayacağın sıkıntı o cihazı aldığında standart 2D ekran koruyucu taktığında kenarlarında boşluk kalacak ve hoşuna gitmeyecek. 3D kullanmak zorundasın o da bazı kılıflarla sıkıntı çıkarabiliyor fakat bu cihazı almamak için bir sebep değil. Mesela G6'da o problem yok çünkü ekran kavisli değil düz.

ekoek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
ön kamera önemli değilse alınır

trezeguet44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kaan Arlı abi bugünkü SDN Cevaplıyor canlı yayınında pil performansının iyi olmadığını söyledi ve bana bu konuda güvenin dedi ama internetteki testler hiçte öyle göstermiyor malesef. Ömür arttırıcı yöntemler kapatıldığında 200 lüks parlaklıkta 9 saat oyun oynatıyor %100'den %0'a (Alıntı: TeknoSeyir). İçerisinden Bang & Olufsen BeoPlay kulaklık çıkıyor Plus olandan. Tek tek özelliklerini yazma gereği duymuyorum herkes biliyor. Bence tek yaşayacağın sıkıntı o cihazı aldığında standart 2D ekran koruyucu taktığında kenarlarında boşluk kalacak ve hoşuna gitmeyecek. 3D kullanmak zorundasın o da bazı kılıflarla sıkıntı çıkarabiliyor fakat bu cihazı almamak için bir sebep değil. Mesela G6'da o problem yok çünkü ekran kavisli değil düz.
sabah 11de şarjdan aldım gece 1:30 sosyal medya,whatsapp,konuşma,50 dakikalık dizi şu an yüzde 46 şarjım var.yani sadece günlük kullanım için benim kullandığım en iyi telefon.en son 7plus kullandım bu işleri onda yapsaydım şu an telefonum şarjdaydı.bence pil konusunda inanılmaz başarılı.