27.3.2016 dan sonra 2000 lıra ustu telefon almak

Bu konuyu okuyanlar

PeşinSatanAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelıkle hayırlı aksamlar .Bu gunlerde her yonuyle guclu bir telefon almak nıyetındeyım.Kafamda samsung note 5 ı gitti gidiyordan 2000 lıraya almak var .fıyat performans olarak oldukca uygun ve basarılı bulsamda yakın bı zamandan sonra guncelleme almayacak olması ve antutudakı 83.000 puanını oldukca dusuk buluyorum ve kafamı karıstıyor.Diger bir dusuncem ıse yenı nesıl işlemci leri kullanan LG G5 veya S7 2.800 lıra ya bırını tercıh etmek .Bu konuda kafam oldukca karısık note 5 ı n fıyatını ve pil omrunu uygun bulsamda 800 tl vermemek ıcın daha sonra eskı bır telefonu almanın pişmanlıgını duymak ıstemıyorum .LG ye daha onceden kullandıgım ıcın bır sempatım olsada bataryası benı oldukca ürkütüyor zira şuanda LG G3 kullanıyorum batarya ve performans ve kamera konularında cok sıkıntı yasıyorum . YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM ..

Fanboys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam bence LG G5 bomba gibi bir ürün ama ben tasarım konusunda oyumu s7'ye veriyorum. Sizin için güncelleme önemliyse LG G5 , batarya ve kamera önemliyse s7 neden kamera konusunda s7 diyorum çünkü f 1.7 lens birde dual Pixel teknolojisi ile fotoğraflar çok daha gerçekçi ve düşük ışıkta iyi performans sergiliyor.
Saygılar

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Oncelikle note 5 alirsan pisman olmazsin
Ben note 5 kullaniciyim ancak
Son model almak her zaman daha iyidir
Bir kere aliyorsun bari uzun bir sure en son telefonu kullan
S7 ni al keyfine bak 3 sene

PeşinSatanAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam S7 nın bataryasının G5 e göre çok daha ıyı olacağını düşünüyormusun ? Gitti gidiyordan almayı düşündügüm Note 5 bataryasının ve en az 500 lıra daha uygun fiyatının olmasına rağmen bu 2 cihazlara gore cok daha geride kalabileceğinden korkuyorum

PeşinSatanAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Glaxy Note 5 i alırsam ve kendinden 500 - 600 lıra daha pahalı telefon larla kıyaslama yapmazsam fiyat performans olarak mutlu edecek bir rakam aslında.2000 tl ye bu cihazı alabiliyorum

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Hocam S7 nın bataryasının G5 e göre çok daha ıyı olacağını düşünüyormusun ? Gitti gidiyordan almayı düşündügüm Note 5 bataryasının ve en az 500 lıra daha uygun fiyatının olmasına rağmen bu 2 cihazlara gore cok daha geride kalabileceğinden korkuyorum
S7 g5 den daha iyi olur.
Hem amoled ekran etkisi
Hemde exynos etkisi var
Bence s7 daha iyi olur
Lg lerin simdiye kadar pil performansi cok iyi olmadi zaten

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
öncelıkle hayırlı aksamlar .Bu gunlerde her yonuyle guclu bir telefon almak nıyetındeyım.Kafamda samsung note 5 ı gitti gidiyordan 2000 lıraya almak var .fıyat performans olarak oldukca uygun ve basarılı bulsamda yakın bı zamandan sonra guncelleme almayacak olması ve antutudakı 83.000 puanını oldukca dusuk buluyorum ve kafamı karıstıyor.Diger bir dusuncem ıse yenı nesıl işlemci leri kullanan LG G5 veya S7 2.800 lıra ya bırını tercıh etmek .Bu konuda kafam oldukca karısık note 5 ı n fıyatını ve pil omrunu uygun bulsamda 800 tl vermemek ıcın daha sonra eskı bır telefonu almanın pişmanlıgını duymak ıstemıyorum .LG ye daha onceden kullandıgım ıcın bır sempatım olsada bataryası benı oldukca ürkütüyor zira şuanda LG G3 kullanıyorum batarya ve performans ve kamera konularında cok sıkıntı yasıyorum . YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM ..

Merhaba,

Samsung note 5 oldukca guzel bir urun. Her konuda memnun edici sonuclar veriyor. 500 tl icin eski bir model almak istemiyorsaniz kesinlikle s7 veya g5 modellerinden birine yonelin. S7 guzel bir telefon olmus. Her konuda iyi yani. Ama g5 de sd820 ile geliyor. 820 nin gucu exynos 8890'a gore daha iyi. Lg su standart her modeldeki 3000 mah bataryasinin performansi pek iyi olmadi. G5de de boyle olabilir. Yani daha iyi pil suresi mi? Yoksa daha guclu bir islemci mi? Boyle kucuk farklar ile tercihinizi ona gore secebilirsiniz. Ama biraz bekleyin. Daha erken. G5 de dusmedi zaten. Su 820 nasil calisiyormus bi gorelim. Ona gore hallolur

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Samsung Glaxy Note 5 i alırsam ve kendinden 500 - 600 lıra daha pahalı telefon larla kıyaslama yapmazsam fiyat performans olarak mutlu edecek bir rakam aslında.2000 tl ye bu cihazı alabiliyorum
Bence bekleyin 2000+ Android taraf için çok fazla zaten s6 olmuş 1800-1900 S6 edge 2200 civarı note 5 2000-2100 Haziran gibi 1500'leri görür. O yüzden bence beklemelisiniz illa alacam derseniz. Uzun ömürlü cihazlara bakın.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Bence note 6 nın tanıtılmasını ve fiyatını bekleyin zaten iki üç ay kaldı...Eğer onun özelliklerini beğenirseniz fiyatıda uygunsa onu tercih edersiniz ama yok beğenmedim derseniz o zamana kadar hem s7 de hemde note 5 te fiyatın düşme ihtimali olur daha ucuza getirebilirsiniz istediğiniz telefonu...Bence iki üç ay daha idare edilebilir...Hem bu süre içinde LG G5 in UKT si de SDN de yayınlanır daha detaylı inceleme imkanınız olur...

Texim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Vallaha kendim gibi birini tarif etsem ancak sizi tarif edebilirdim. Su an ben de lg g3 kullaniyorum ve batarya kamera ve kasa dayanikliligi konusunda ciddi sikintim var. G3 ciktiginda kral telefondu o baska. Su an note 5 almayi dusunuyorum. Performansli ve kamerasi iyi. Ancak bataryasinin cok iyi bir sonuc verecegini dusunmuyorum. Bence su an note 5 in fiyati iyi ama eylulde note 6 cikacak ve o zaman yine note 5 alma kararinda olursam fiyatin bi 300 daha dusecegini dusunuyorum. Note 4 su an 1700 bu fiyata note 5 de iner diye dusunuyorum. Bence 6 yi bekle hocam acelen yoksa.
Ben g3 un ozelliklerini cok dusuk bulmuyorum yani uste 2000 verecek kadar. Simdi g5 ve s7 edge cikti. Bu iki telefonu ben de dusundum cunku bugun itibariyle boyle ozellikte telefon alinmali bence daha alti kesmez. Elimizde g3 var sonucta. Ancak g5 cok pahali hocam yani bi samsungun kamerasi ekrani yok lg de kim ne derse desin. Guncelleme kameranin ekranin tasarimin yaninda onemsiz bence. Kesinlikle samsung. Ben lg den sogudum. Ama ben sahsen g5 ve s7 yi gordukten sonra fiyatini yani almayi dusunmuyorum. G5 o fiyata gereksiz zaten s7 mi s7 edge mi. Kesinlikle s7 edge batarya ve 5.5 inc cunku. G3 5.5 inc 5.1 e inmek olmuyo hanimda s6 var bana kucuk geliyo. S7 edge ama onun da fiyati 3300 bu fiyat yuksek ozelligine gore. Yani note 5 e bakiyorum kamera ekran ram s7 edge ile ayni sayilir. Antutu sonuclari note 5 in dusuk ama reel kullanimda cok fark edecegini dusunmuyorum. Note serisi de daha sikintisizdir. 1000 tl farka degmez bence ki 2000 e alacaksaniz 1300 tl fark var degmez.
Ben bu sekilde dusunuyorum. Ama sizdeki korku bende de var s7 edge eylulde de note6 cikcak simdi note 5 alsan 2-3 sene kullanmak lazim. O yuzden ben bekliyorum bekle derim hocam. Note 6 bi ciksin. 6 gb ramle cikcak ozellikleri saglam iyi olur bence. He cikinca fiyatini yuksek bulursan gider 1600 1700 e note 5 ini alir kullanirsin kral gibi. Note 5 edge 7 1300 tl farka degmez. Ama note 6 ya bakmak lazim.
Konu disi ama bir diger dusuncem de elimdeki g3 u 700 e satip nisanda cikacak gm5plusi almak 300 lira fark ile ozellikleri g3 den daha iyi saglam bi telefon sonucta.