Öneri 26.000 TL sistem toplama önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Karokan54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, elimde tam 26.000TL var ve Full sistem toplamak istiyorum.(klavye, mouse, kulaklık, oyuncu koltuğu ve hazır kasa.)(monitörüm var. 1080p 144Hz)

Kulaklık: belki de hazır kasa ile aynı öneme sahip tek başlık. Arctis serisinin en mantıklı olanını tercih etmek istiyorum. Kablosuz olması, oyun-müzik ihtiyacımı karşılaması ve günlük hayatta kullanıma daha uygun gördüğüm için daha makul gördüm.

SteelSeries Arctis 9 - SteelSeries Arctis 7X - SteelSeries Arctis 7+ - SteelSeries Arctis 7P+ Karşılaştırması - Epey
Buradaki karşılaştırmaya göre de Arctis 9 muhtemel tercihim. Bluetooth olması çok adım öne çıkartıyor bende. Yine de daha iyi bir öneriniz varsa açığım.

Mouse + Klavye: bu konu en az fikrim olan konu. En F/P önermelerde bulunursanız mutlu olurum. (Max 2500TL)

Oyuncu koltuğu: burada da pek fikrim yok ancak türevlerine göre pahalı olmaması tercihimdir. (Max 4000TL)

Hazır kasa: kalan para 14.500TL. Bütçeyi biraz aşarsak;

Şu üç kasa cazip geldi. Daha iyi bir seçenek varsa önermenizi isterim.

Eğer şu kategoride o bütçeye alacağın şeye değmez derseniz daha mantıklı önermesinde bulunursanız sevinirim.
Dediğim gibi bu kategoride alışveriş yapmak çok fazla aşina olduğum bir şey değil. Şimdiden teşekkürler.

paroxismus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba, bütçe planlamasında kalemlere ayrılan tutarlarda değişiklik tavsiye ederim. Arctis 9 çok güzel bir kulaklık , ben de onu kullanıyorum buna rağmen bence sizin için fazla. Çünkü sistem oyunları istediğiniz kalitede çalıştırmadığı durumda kulaklık ile yetinebilir misiniz bilemedim. Yeni çıkan oyunlar çarpıcı grafiklerle geliyor ve gelecek, sistem özellikleri çok önemli. günün sonunda bence en önemli parça olan kasaya az para kalıyor. Benim önerilerim: 2000 lira bandında Arctis 1, 1000 liraya Steelseries Apex 3 TKL, 500 liraya rival 3.

koltuk için: Chair Fab V4 Kumaş Oyuncu Koltuğu

Geriye ne kaldı bilemedim, hepsi kasaya şeklinde tavsiye ederim.