2500 TL İpad Alınır Mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

2500 TL Ne Almalıyım?

• Kullanılan toplam oy
    15
Benim tabletim yok.Cebimde 2500 TL var.10.2" İPad mi almalıyım? (genellikle çizim yapacağım,ama diğer şeylerde yaparım) Yoksa dizüstü bilgisayar mı almalıyım?(dizüstü bilgisayar alırsam çizim yapamayacağım)
Hangisini almalıyım 2500 TL İPad mi?
Yoksa 2500TL dizüstü mü?

Son düzenleyen moderatör:

yusufozkan58

Profesör
2500 lük dizüstüyle anca word , excel yaparsın ve çok ağır performans verir . Kesinlikle ipad al . 2500tlliği 32gb diye biliyorum harici bir depolayada ihtiyacın olacak .

AlteredTech

Profesör
Benim tabletim yok.Cebimde 2500 TL var.10.2" İPad mi almalıyım? (genellikle çizim yapacağım,ama diğer şeylerde yaparım) Yoksa dizüstü bilgisayar mı almalıyım?(dizüstü bilgisayar alırsam çizim yapamayacağım)
Hangisini almalıyım 2500 TL İPad mi?
Yoksa 2500TL dizüstü mü?
Arkadaşa katılıyorum, İpad + Apple Pencil alırsanız çizim ve günlük kullanımda daha memnun eder. Bilgisayarda çizim, illüstrasyon işleri daha zor oluyor. Kalem harici çizim yapmak için ek yüzey de alınıyor. iPad daha kompakt ve iyi bir çözüm olur:)

temmuzz

Asistan
2500 TL 10.2" İpad alınmaz. Aynı fiyata ipad mini 5 al daha mantıklı. 10.2" ipad'in işlemcisi eski.

drjacob

Profesör
iki cihaz da ayrı kulvarlarda yarışır ama aynı şey değiller , ne yapacaksın sen cod yazacaksan iPad işine yaramaz çizim yapacaksan 2500 tl'lik pc

stat counter