Soru 2500 Tl Civarı Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Engin8479

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
64 ve ya 128 gb ekran boyutu 6 inç üzeri güzel kamerası olan telefon önerebilir misiniz

Çözüm
Performans bakımından Oppo A73 ve TCL 10 Plus birbirlerine çok yakın performans veriyorlar. Yukarıda size A73'ün eskidiğini söylediklerini belirtmişsiniz ancak böyle bir durum pek de söz konusu değil. Kendisi geçtiğimiz sonbaharda çıkmış ve güncelliğini koruyan bir cihaz. Kıyaslamaya devam edersek TCL 10 Plus batarya ve kamera performansı bakımından A73'e kıyasla daha iyi sonuçlar veriyor. Şahsen ben artıları sebebiyle TCL 10 Plus'ı tercih ederdim ancak bütçenizi bir tık aşabilir.

Toki4182

Asistan
Reaksiyon puanı
70
General Mobile güzeldir. Fiyat/Performans cihazları denebilir. Çok üst performans beklemeyin ama yine de ihtiyacı fazlası ile karşılıyor.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,154
Performans bakımından Oppo A73 ve TCL 10 Plus birbirlerine çok yakın performans veriyorlar. Yukarıda size A73'ün eskidiğini söylediklerini belirtmişsiniz ancak böyle bir durum pek de söz konusu değil. Kendisi geçtiğimiz sonbaharda çıkmış ve güncelliğini koruyan bir cihaz. Kıyaslamaya devam edersek TCL 10 Plus batarya ve kamera performansı bakımından A73'e kıyasla daha iyi sonuçlar veriyor. Şahsen ben artıları sebebiyle TCL 10 Plus'ı tercih ederdim ancak bütçenizi bir tık aşabilir.

Çözüm

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,154
Firmaların kötülüğü öznel bir kavram.
"Türk firmalarından uzak durmalıyız" demek de aşırı bir önyargı.
Genel olarak baktığımızda bunun söylenmesi ön yargı, haklısınız ancak telefon pazarında Türk firmalar sundukları modellerle neredeyse hiç başarı elde edememiş ve segmentindeki rakiplerine karşı yetersiz kalmış durumda.