2500 TL bütçem var p30 lite ı düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Redmi Note 8 Pro öneririm. Daha başarılı ve güçlü bir cihaz. 6 aydan uzun süredir kullanıyorum, gayet memnunum.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
P30 lite almak gibi bir hata yapma derim.O fiyata Xiaomi mi a3 öneririm.
Hocam sende Mi A3 mi var :D Hangi fiyata telefon sorarsalar sorsunlar Mi A3 öneriyon. Düne kadar 1600 TL olan Mi A3'e şimdiki uçuk fiyatlar verilmez.

Az daha ekleyip 2650 TL bandına çıkıp yeni nesil tasarımlı ve işlemcili 9S almanı öneririm.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Hocam sende Mi A3 mi var :D Hangi fiyata telefon sorarsalar sorsunlar Mi A3 öneriyon. Düne kadar 1600 TL olan Mi A3'e şimdiki uçuk fiyatlar verilmez.

Az daha ekleyip 2650 TL bandına çıkıp yeni nesil tasarımlı ve işlemcili 9S almanı öneririm.

Mi a3 kullanmıyorum.Mi a3 önermemin sebebi saf android olması.Redmi note9s de güzel cihaz ama miui arayüzü süprizlere açık bir arayüz.Forumlarda Mi9t nin kastığını,donduğunu iddaa edende var.Saf android sade olduğu için bana daha mantıklı geliyor.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Mi a3 önermemin sebebi saf android olması.Redmi note9s de güzel cihaz ama miui arayüzü süprizlere açık bir arayüz.Forumlarda Mi9t nin kastığını,donduğunu iddaa edende var.Saf android sade olduğu için bana daha mantıklı geliyor.
Sırf saf android diye eski nesil işlemcili HD ekranlı orta halli bir telefon önermek bence mantıksız. Saf android cihazlar satmadığı için yenilerini getirmiyorlar artık. ( Ayrıca sözde ilk güncellemeleri saf android cihazlar alır ama onu bile alamıyorlar. )

Reaksiyon puanı
6,381

Öyle dediniz ya şimdi Samsung, Xiaomi, Huawei düşmanı Apple avukatısınız, hayırlı olsun yeni ünvanınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kamera ve Tasarım önemli
Diğer konunuzda 3300 bütçeniz vardı. Neyse, 2500 bütçe ile redmi note 8 128 GB, redmi note 8 pro, mi mix 2, realme 5İ veya vestel venus Z40

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Öyle dediniz ya şimdi Samsung, Xiaomi, Huawei düşmanı Apple avukatısınız, hayırlı olsun yeni ünvanınız.
Apple avukatı mı :D
Çevremde en az 6-7 kişiye android telefon aldırmış birisiyim ben. Hepsi 4s'ten beri Iphone kullanırdı.
Şahsen bende uzun yıllar Iphone kullandım ama hatta tüm ailemde ıphone kullanırdı o zamanlar mantıklı idi. Yurtdışından tanıdıklar ile getirtirdik iyi olurdu kayıt ücreti yoktu. Sonrada Cüzi bir kayıt ücreti geldi sonra 120 TL 500 TL derken şimdi 1800 TL oldu. Üstüne dolar yükseldi Iphoneda fiyatları uçurdu şuan hiç mantıklı değil. Bu devirde 7-8 bin TL ver 64 GB kötü ekran kasa oranına sahip hızlı şarj olmayan Iphone al diyenler benim gözünde fanboy sadece. O paralar kolay kazanılmıyor.

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Kamera ve Tasarım önemli

İki gün önce kuzenimin bir arkadaşı P30 lite 64 Gb olan modelini aldı. Daha çok sosyal medya kullanmak için fazla büyük olmayan bir telefon arıyordu ne zamandır. Kamerasındaki yapay zeka özelliğini çok beğendiğini söyledi. Daha çok fotoğraf çekmek için düşünüyorsan öneririm. Tasarımını beğenir misin bilmiyorum. Ama tek elle kullanmak ve cebe sığması açısından bence başarılı bir telefon. Yine de bir mağazaya gidip incelemeni tavsiye ederim.