2500 Özgün Makale ile Para Kazanmıyom Neden?

Bu konuyu okuyanlar

Codcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar ben makale satın aldım durdum. Gelecek yavaş yavaş dedim ziyaretçiler bekledim. Makalelerin çoğu 200, 250, 300 kelimelik. 300 tanesi: 400 kelimenin üzerinde makaleler. 2 sene olacak emin olun 15 lira kazanmıyorum aylık, sıkıntı nereden kaynaklanıyor. Ziyaretçi sayım 5 bini gecmiyor. Bende sabırla bekledim ama artık bir allah kulu yardım etsin diyorum. Teşekkür ederim tüm bilgileriniz için şimdiden.

Web sayfam: www.oyaziyo.com

Reaksiyon puanı
3,027
Temanız eski ve göze hitap etmiyor.Paranız varsa Voice teması, yoksa ionMAG teması öneririm.

Mehmetr7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam sitenizde her konuda yazı olduğundan iyi sonuçlar almanız zorlaşıyor.
Tek bir konu üzerine açmış olsaydınız siteyi şu an istediğiniz paraları çoktan kazanırsınız diye düşünüyorum.

netlogbilisim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mehmetr7'nin söylediği gibi kategorilere baya açılmışsınız. Bu kadar kategoride bu içerik çok çok az. Haber siteleri gibi her gün 100lerce içerik girmiş olsaydınız tek bir kategoriyle kendinizi kısıtlamayın derdik. Fakat burada net olarak sorun; içerik sayısının kategoriye göre azlığıdır. Daha az ya da tek bir kategori üzerinden gitmenizi tavsiye ederim.

blackheader

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Reklam kodlarınız da sorun var, bazı sayfalarda gözükmüyor. Reklam yerleşiminiz kötü. AdSense reklam yerleşimi için destek almanız gerek, yoksa kazançlarınızda yükselme olmayacaktır.