2500 lira bandından telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

mirac199

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selam arkadaşlar,
yaklasık 5 senedir kullanıdıgım Mi5 telefonum bozuldu bozulucak, bundan dolayı yeni bir telefon arayısındayım,
bütcem yaklasık 2500-2800 lira civarı ,
çok fazla oyun oynayan vs. biri degilim kamera,batarya kasa kalitesi aradıgım şeylere bunlar :) ve malum günümüz telefonlarındaki ekran boyutları aldı basını gitti,
mümkün oldugunca küçük model arıyorum fakat yok gibi.
Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Selam arkadaşlar,
yaklasık 5 senedir kullanıdıgım Mi5 telefonum bozuldu bozulucak, bundan dolayı yeni bir telefon arayısındayım,
çok fazla oyun oynayan vs. biri degilim kamera,batarya kasa kalitesi aradıgım şeylere bunlar :) ve malum günümüz telefonlarındaki ekran boyutları aldı basını gitti,
Mi9t,A70

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Kullanan olarak Mi 9T öneririm.

mirac199

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
teşekkürler arkadaşlar öneriler için fakat redmi note 8 pro için ne yorumda bulunursunuz ?
mi 9t kamerasından dolayı , realme için de yeni marka oldugundan dolayı cok sıcak bakmıyorum cihazlar için yorumunuz varsa yazarsanır çok iyi olur bayadır telefon'ları takip etmiyorum

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Mi 9T kullanıyorum öneririm geçen yıl yazın piyasaya çıktı bu telefon o zamandan bu zamana orta segmentte üzerine onlarca yeni model çıkmasına rağmen bence hâlâ 2000-2500 bandında alınabilecek en iyi telefon

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
teşekkürler arkadaşlar öneriler için fakat redmi note 8 pro için ne yorumda bulunursunuz ?
mi 9t kamerasından dolayı , realme için de yeni marka oldugundan dolayı cok sıcak bakmıyorum cihazlar için yorumunuz varsa yazarsanır çok iyi olur bayadır telefon'ları takip etmiyorum
Mi 9T aşırı satan bir telefon, bu zamana kadar hiç ön kamerasıyla alakalı sorun yaşayan görmedim. İlla ki vardır ama sayısı çok çok az demek ki. Zaten motorlu mekanizma olduğu için yalama yapması falan çok zor. Realme, Oppo'nun alt markası ama o fiyatta 9T daha iyi bir seçenek bence. Özellikle işlemci farkından dolayı. 9T, RN8 Pro'ya kıyasla daha premium bir telefon. Kasası, ekrandan parmak izi okuması ve Amoled ekrana sahip olması avantaj.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Selam arkadaşlar,
MI9T kullaniyorum şiddetle tavsiye ediyorum 6.39 inc ekran bana fazlası ile yetiyor bir de ben 4 inclik IPhone 5s'ten gectim gerisini artık sen düşün

mirac199

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mi 9T ' ye ikna oldum sayılır :grinning: farklı yorumlarda gelirse onlarıda okumak isterim yaklasık 1 hafta sonra alacagım teşekkürler şimdiden :):)
(bu arada 9T cepteyken video arama yapılınca kamera otomatik açılıyordu o düzeltildimi acaba :rolleyes:)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mi 9T ' ye ikna oldum sayılır :grinning: farklı yorumlarda gelirse onlarıda okumak isterim yaklasık 1 hafta sonra alacagım teşekkürler şimdiden :):)
(bu arada 9T cepteyken video arama yapılınca kamera otomatik açılıyordu o düzeltildimi acaba :rolleyes:)
O problemi hic yasamadim icin rahat olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi 9T kullanıyorum öneririm geçen yıl yazın piyasaya çıktı bu telefon o zamandan bu zamana orta segmentte üzerine onlarca yeni model çıkmasına rağmen bence hâlâ 2000-2500 bandında alınabilecek en iyi telefon
3800'den giris yaptı suanda fiyatı gayet uygun halen fiyatını bulanlar var kusura bakma reis ama amoled ekran istiyorsan kesenin ağzını acacaksın

Sharpdie

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Hocam meizu 16th de olabilir ,kamera ve kamera özellikleri olarak başarılı bir cihaz, tek bir eksi yazılabilirse batarya kapasitesine yazılabilir.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Hocam meizu 16th de olabilir ,kamera ve kamera özellikleri olarak başarılı bir cihaz, tek bir eksi yazılabilirse batarya kapasitesine yazılabilir.
Ve güncelleme konusu eksi olarak yazılabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet gelen güncellemeyle düzeltildi

mirac199

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
teşekkürler arakdaşlar onerileriniz için :):)