Öneri 2500-3500 arası alınabilecek 2.el telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Bankacılık uygulamaları dışında kullanılmayacak yani yorulmayacak ve sağlam olması gerekiyor malzeme bakımından
Mesaj otomatik birleştirildi:

Up

Son düzenleme:

salihaktan_

Müdavim
Reaksiyon puanı
544
2. el telefonlara yönelmenizi tavsiye ederim. Çünkü bahsettiğiniz fiyat bandındaki telefonlar gerçekten çöp.

salihaktan_

Müdavim
Reaksiyon puanı
544
Kusura bakmayın dalgınlığıma gelmiş, Redmi Note 9, Note 9S ve Redmi Note 10S modellerine bakabilirsiniz.

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Kusura bakmayın dalgınlığıma gelmiş, Redmi Note 9, Note 9S ve Redmi Note 10S modellerine bakabilirsiniz.
Olur öyle , o telefonların ikinci elini o fiyata bulabileceğimi sanmıyorum ayrıca xiaomiden uzak durmak istiyorum malzeme kalitesi kötü
kaliteden kastım sağlam olması gerek inşaatta kullanılacak

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Bankacılık uygulamaları dışında kullanılmayacak yani yorulmayacak
Telefonlarda fiziksel çalışan bileşen bulunmadığı için bileşenlerin performans kayıbı vermesi gibi durum söz konusu değildir. Hasarlı yada işlemli görmüş bir bileşen var ise hasarlı kısmı çalışmaz o kadar.

sağlam olması gerekiyor malzeme bakımından
Malzeme bakımından sağlam olmasını istiyorsanız markaların Premium modellerine bakmanızda fayda olucaktır. Bu bütçe aralığında gerek bilinirlik gerek teknik servis ve aksesuar gibi konularda öne çıkan Samsung Galaxy S9 ve iPhone 7 modellerini yönelmenizi tavsiye ederim.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
xiaomi telefonlarının kasa kalitesinin kötü olduğunu düşünmüyorum, elimde tuttuğum telefon Xiaomi Note 9S bir çok defa yere düşürdüm sağa sola çarptı ama hiç bir şey olmadı kasasında kılcal çizik var sadece Bir tane titan kılıf alıp her telefonu sağlamlaştırabilirsiniz. yukarda da dediğim gibi bu bütçeye yüksek telefon istiyorsanız legal yollarla bulamazsınız.

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
xiaomi telefonlarının kasa kalitesinin kötü olduğunu düşünmüyorum, elimde tuttuğum telefon Xiaomi Note 9S bir çok defa yere düşürdüm sağa sola çarptı ama hiç bir şey olmadı kasasında kılcal çizik var sadece Bir tane titan kılıf alıp her telefonu sağlamlaştırabilirsiniz. yukarda da dediğim gibi bu bütçeye yüksek telefon istiyorsanız legal yollarla bulamazsınız.
Yüksek telefon istemiyorum aksine günlük işleri çıkarsın yeterli çok kullanılmayacak yanlizca istediğim sağlamlık
Elimde, Redmi note 10S var ve sağlamlık yönünden yeterli gelmiyor
Zaten ikinci el olmasını istememin sebebi bu donanımsal olarak eski olmasının çok önemi yok -bankacılık uygulamaları kullanılacak sadece- önemli olan sağlamlık

beyzanurbaysan

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
218
üzerine 500 lira daha ekleyip VİVO Y16 alabilirsin. Ama sıfır istemiyorum dersen diğer arkadaşların önerileri dışında Samsung A30 a bakabilirsin. ya da iPhone 7 alabilirsin.