2500-3000 TL Notebook Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

ecofriendly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2500-3000 TL arası bir bütçem var. Oyun delisi değilim belki bir oyun yükler arada oynarım. Bilgisayardan beklentim ısınma, takılma, sesli çalışma gibi bir problemi olmasın, sık arıza yapmasın. Daha çok film, nette dolanmaca gibi amaçlarla kullanacağım. Son olarak eklemek istediğim, mühendis olduğum için belki 1-2 tasarım programı yüklerim bu yüzden ekran kartı çok zayıf olmasa iyi olur...

Tavsiyeleriniz nedir arkadaşlar ? Şu zamana kadar yalnızca asus ve toshiba olmak üzere 2 notebook kullandım. Bu yüzden bu iki markanın birinden devam etmek istiyorum. Casper, lenovo vs gibi markalarla ilgili okuduğum yorumlardan sonra bu markaları almak gibi bir ihtimal yok açıkçası. Monster anladığım kadarıyla daha çok oyunseverler için, tasarım ikinci planda bu yüzden onu da eledim. Msi da çokça tavsiye ediliyor ama çekimserim markayı çok bilmediğim ve bilgisayar teknolojisinden çok anlamadığım için.

Demem o ki seçim için parametreleri oldukça azalttım; kullanım amacı, bütçe, marka vs .. Beni 4-5 yıl çekebilecek bir notebook tavsiyesinde bulunursanız sevinirim..

( Bir de bu bilgisayarlar hakkında düşüncelerinizi paylaşırsanız çogzel olur : Toshiba P50-A-14H Notebook Fiyatı ve Özellikleri - Gold.com.tr

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-n550jk-cn167d-notebook-pmu308499)