2500-3000 TL En İyi Kameralı Telefon

Rafettanozgur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba ;

Cihazda benim için en önemli etken kamerasıdır.Hem ön hem arka kamerasına önem veriyorum. Bu fiyat bandında kamerası en iyi telefon sizce hangisi ?
Samsung galaxy A7 2018 şık tasarımı ve parmak izinin yandan olmasından dolayı dikkatimi çekti.
Cihaz almak için acelem yok.Bir kaç ay bekleyebilirim sizce bu doğru bir karar olur mu ?

Cihaz önerileriniz, paylaştığınız bilgileriniz ve yönlendirmeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

İyi Forumlar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
3100e Meizu 16 Meizu Türkiye garantili satılıyor üstelik. Al geç. Yalnız 60 FPS video seçeneği yok mi8de de yok diye hatırlıyorum filmic Pro vb uygulama ile halledilir diye düşünüyorum sonuçta 845li cihaz

Leand

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,375
Meizu 16th öneririm kamera donanımı yazılım ve işlemci gücü ile harika bir cihaz ve ekrandan parmak okuyucu özelliği var türkiye garantili olarak satılıyor üretici firma kvk ile anlaşıcak deniyor bilginize

Rafettanozgur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Acikcasi bende mi8 ile meizu 16 arasinda cok gidip geliyorum.Meizunun hala bir uzun kullanim videosu olmadigi icin sanirim biraz daha bekleyecegim.
Meizu 16. da ekrana gomulu parmak izini ekrana kirilmaz cam taktirdiktan sonra da kullanabiliyormuyuz ?

Leand

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,375
Acikcasi bende mi8 ile meizu 16 arasinda cok gidip geliyorum.Meizunun hala bir uzun kullanim videosu olmadigi icin sanirim biraz daha bekleyecegim.
Meizu 16. da ekrana gomulu parmak izini ekrana kirilmaz cam taktirdiktan sonra da kullanabiliyormuyuz ?

Hocam o konuda alacak arkadaşlar var onlara sorun bende yok :(

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,182
Merhaba ;

Cihazda benim için en önemli etken kamerasıdır.Hem ön hem arka kamerasına önem veriyorum. Bu fiyat bandında kamerası en iyi telefon sizce hangisi ?
Samsung galaxy A7 2018 şık tasarımı ve parmak izinin yandan olmasından dolayı dikkatimi çekti.
Cihaz almak için acelem yok.Bir kaç ay bekleyebilirim sizce bu doğru bir karar olur mu ?

Cihaz önerileriniz, paylaştığınız bilgileriniz ve yönlendirmeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

İyi Forumlar.

Xiaomi Mi 8 Alabilirsiniz :)