2500-3000 TL arası laptop tavsiyeniz?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 2500-3000 tl arası laptop almayı düşünüyorum ama hangi marka modeli tercih edeeğim konusunda kararsızım.:confused1: Sizin tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.Yardımcı olursanız çok makbule geçer. Performans ve oyun ağırlıklı olursa güzel olur. Şimdiden teşekkürler.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Bak Bakalım :) Ürün Piyasadamı Bilmiyorum ama :))) Link Dün akşam okudum Konuyu.. Süper birşey :)

Birde Vatan Bilgisayarda Aklıma gelen Ve Almayı Hesapladığım bir ürün var... ben Laptopta Dell markasını Öneriyorum açıkcası...

LİNK

Reaksiyon puanı
0
Bak Bakalım :) Ürün Piyasadamı Bilmiyorum ama :))) Link Dün akşam okudum Konuyu.. Süper birşey :)

Birde Vatan Bilgisayarda Aklıma gelen Ve Almayı Hesapladığım bir ürün var... ben Laptopta Dell markasını Öneriyorum açıkcası...

LİNK

Evet bunu bende okumuştum.Gerçekten süper bişey ama ürünün fiyatı ve pisayada ki durumu hakkında geniş bilgi yok. Umarım araba fiyatında olmaz :D
Haklısın dell gerçekten kaliteli bir ürün aklımda var ama ben yine bi marka araştırması yapayım dedim. Teşekkürler verdiğin bilgiler için :)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Rica ederim.. ama asusun olayı bambaşka yaa.. dün gece okudum haberi dedim o nedir öyle ya :) yorumlara baktım araba fiyatı felan muhabbeti geçiyordu :)) ama tavsiyemdir :p şiddetleee :D :D
Dell yeni bi ürün daha çıkarttı diye duymuştum ama sanırm vatanda yok :S sen delleri kulaçan et :)

zebaniselo

Doçent
Reaksiyon puanı
5
MONSTER Q72MS-16F11 Sana tavsiyem bu.2450 tl fiyatı.arkadaşın önerdiği dell in ekran kartı bununkine kıyasla berbat.bu laptopta performans ve oyun oldukça dengelidir.güçsüz bir yanı yoktur.

Reaksiyon puanı
0
Rica ederim.. ama asusun olayı bambaşka yaa.. dün gece okudum haberi dedim o nedir öyle ya :) yorumlara baktım araba fiyatı felan muhabbeti geçiyordu :)) ama tavsiyemdir :p şiddetleee :D :D
Dell yeni bi ürün daha çıkarttı diye duymuştum ama sanırm vatanda yok :S sen delleri kulaçan et :)

Evet dellere bakayım :) ama toshiba asus acer bunlar nasıl bilmiyorum hiç bi fikrim yok kaliteleri konusunda sadece delli duymuştum iyi olarak..

---------- Post added at 08:11 ---------- Previous post was at 08:09 ----------

MONSTER Q72MS-16F11 Sana tavsiyem bu.2450 tl fiyatı.arkadaşın önerdiği dell in ekran kartı bununkine kıyasla berbat.bu laptopta performans ve oyun oldukça dengelidir.güçsüz bir yanı yoktur.

Haklı olabilirsin lütfen yadırgama beni ama ilk defa böyle bir marka duyuyorum bu konudaki cahilliğime ver..

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Açıkcası Monster Olaraktan bir marka duymadım dersem ayıp olmaz dimiii fakat şuan ( LİNK ) 'te incelemesini okuyorum... özellikleriye eflan sırf oyun için tasarlanmış gibi geldi bana, Yanlız tasarım olarak çok ilginç geldi hoş yanii... beğendim :)

fakat inan kötü niyetli olarak söylemiyorum bilmediğim bir marka olduğu için birşey konuşamam.. fakat dell hakkındaki olumlu ve ılımlı yorumlar bulmak mümkün.

bu arada Hp var mesela hiç dikkatimi çekmedi bu zamana kadar.. dünya kadar teknomarket dolaşmışımdır.. uğradığım yerler bellidir dell , toshiba :) diğerlerine ufaktan göz gezdiririm o kadarcık :)

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Yapmayın beyler Monster bilinmez mi hiç? :D

Oyun amaçlı alıyorsanız ben de Monster tavsiye ederim, performans sıkıntı yaşamazsın kesinlikle.

Reaksiyon puanı
0
Açıkcası alacağım ürünün bilinen tanınan markalardan olmasını yeğlerim :) eminim çok güzel bi üründür ama duymadığım bişey olunca insan ister istemez uzak kalmak zorunda hissediyor kendisini.
Hp diye bi marka olduğunu inan sen buraya yazınca farkettim :D:D tavsiyelerini değerlendircem. Teşekkür ederim..

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Yapmayın beyler Monster bilinmez mi hiç? :D

Oyun amaçlı alıyorsanız ben de Monster tavsiye ederim, performans sıkıntı yaşamazsın kesinlikle.

hakkaten Duymadım Monster Diye adam asmaca oyununu biliyorum o kadarcık :))

@PöH19 Hp Duymadım mı :D ALLAH seni Kahretmesin :) hadi ben monster duymadım ama HP de duyulmaz mı yaw :) bak sağol yaa sabahtan beri bir tuhaftım neşe kat sayım artıyor :D

Reaksiyon puanı
0
hakkaten Duymadım Monster Diye adam asmaca oyununu biliyorum o kadarcık :))

@PöH19 Hp Duymadım mı :D ALLAH seni Kahretmesin :) hadi ben monster duymadım ama HP de duyulmaz mı yaw :) bak sağol yaa sabahtan beri bir tuhaftım neşe kat sayım artıyor :D

Yok dostum Hp yi tabiki duydum ama o an için marka olarak aklıma gelmedi sen yazınca şimşek çaktı. " ha bide hp vardı demi" dedim yoksa hp yi duydum tabiki :D:D Allah neşeni daim etsin :):)

lazerboy

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Monster bilmeyen camdan atlasın :p Msi GT-680'i de incelemeni öneririm :) Amerika'da Alienware burada Monster :D

burak30875

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla buda iyi bir canavar... valla para varsa canavar bulmakta sorun yok yaaa:)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
o fiyat verilmez bence monster'e. bu fiyatta bu donanımda bir laptop'un ekran kartı 1gb dan fazla olmalı.
benim laptop'a ayırdığım bütçe senin ayırdığın kadar olsaydı tercihim sony vaio olurdu.

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Ah monster ah, performans ve oyun üzerine inşaa edilen markadır :D Ama benim yurtdışından getirdiğim MSI'ya asla kafa tutamaz 7+1 ses kartı en basit örnek;)

Reaksiyon puanı
0
Monster bilmeyen camdan atlasın :p Msi GT-680'i de incelemeni öneririm :) Amerika'da Alienware burada Monster :D

Ne yapayım şim kafam iyice karıştı monster mı alsam :D

---------- Post added at 10:42 ---------- Previous post was at 10:41 ----------

valla buda iyi bir canavar... valla para varsa canavar bulmakta sorun yok yaaa:)

Hakılısın sorun yok ama kafa karışıklığı çokk :D:D

---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:42 ----------

Buda Güzelmiş..

---------- Post added at 11:09 ---------- Previous post was at 10:44 ----------

Arkadaşlar sony nin VPCF22M1E ve VPCF22S1E modelleri var özellik olarak nasıl bu ürünler tavsiye eder misiniz?

zebaniselo

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Açıkcası alacağım ürünün bilinen tanınan markalardan olmasını yeğlerim :) eminim çok güzel bi üründür ama duymadığım bişey olunca insan ister istemez uzak kalmak zorunda hissediyor kendisini. Hp diye bi marka olduğunu inan sen buraya yazınca farkettim :D:D tavsiyelerini değerlendircem. Teşekkür ederim..
Usta alınma ama monster ı biraz uzman olanlar bilir en az.2007 yılının chip,pcnet dergilerinin arkasında çok reklamı vardı,hala da var.adamlar bildiğin taşınabilir sunucu,quadrolu tasarım laptop u üretiyor.bu marka adı gibi canavar.Bir de tanımıyom,güvenmiyom diyojdn ya adamlar ilk 15 gün koşulsuz iade yapabiliyor,resmi sitede üstte yazıyor.inan ki toshibanın yüksek fiyatlı ama dandik ekran kartlı qosmio larından 10 kat daha iyi ve ucuzdur.bir de türkiyenin en büyük bilişim sitesi donanımhaber bunların yöneticisiyle ropörtaj yapmıştı video su var.bi de adamlar yeni çıkan mobility ekran kartlarını monster ın laptop unda test ediyor.Bence monster ı iyi araştır.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
okadar parayı anca Dell XPS 15z modeline öderim

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
o kadar paran varsa bencede en iyisi monster alman, sitesine gir iyice gez.

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bence çok üst düzey grafik ya da film işleriyle uğraşmayacaksan Asus'un 2 bin TL üzeri modelleri işini görür. Öyle 10bin TL vermeye gerek yok. Hem Asus kendi donanım ürünlerini kullanıyor, parçalar arası senkronizasyon mükemmel.

StReeTsTyLe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
sony vaio F serisinden uzak dur derim şikayet çok var f serisi ile alakalı internetten araştırabilirsin.monster kullanma fırsatım olmadı fakat laptop için iyi bir butcem olsa ya monster ya apple yada ailenware derim geri kalan markalar tefferruat sadece:)

Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar inanın kafam allak bullak oldu neye karar vereceğimi bilemiyorum :S :S