Öneri 25-30bin laptop tavsiyesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pixpix
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

pixpix

Doçent
Reaksiyon puanı
290
evde gundelik isler icin fotograflarin aktarilmasi ufak tefek fotograf fotograflari editlemek icin bir laptop lazim
olabildigince uzun omurlu olursa guzel olur ve problem cikarmasin zart zurt . Sunum falan yapilicak dizi izlinecek

kafamda bu var
onerilerinizi bekliyorum

barisbiyik

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,005
Bu işlemler için bu kadar yüksek bir laptop almanıza gerek yok ancak ne olur ne olmaz ileride belki başka işler yapacağım derseniz sorun yok. Benim önerim DELL'den yana çünkü diğer laptop markalarına göre çok daha uzun ömürlü.

lordare

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,934

pixpix

Doçent
Reaksiyon puanı
290
hocam su nasil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu işlemler için bu kadar yüksek bir laptop almanıza gerek yok ancak ne olur ne olmaz ileride belki başka işler yapacağım derseniz sorun yok. Benim önerim DELL'den yana çünkü diğer laptop markalarına göre çok daha uzun ömürlü.
bunu ev icin aliyorum ileride zaten daha iyi bir laptop alacagim

hocam bu nasil

lordare

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,934
hocam bu nasil
Hoşmuş ama bence 5 daha ver evladiyelik olan şu cihazı al rahat 10 sene eskimez :)

pixpix

Doçent
Reaksiyon puanı
290
Hoşmuş ama bence 5 daha ver evladiyelik olan şu cihazı al rahat 10 sene eskimez :)
hocam haklisin valla da zaten seneye saglam bir laptop alicam .Su an isimi gorsun kafasiyla aliyorum
bide butcemin uclarindayim
tesekkurler yardimiz icin

hocam ben yanlış link atmışım d...ira fark veririm 10 hatırı sayılır bir miktar

asıl atacağım buydu

Son düzenleme: