24MB İnternet ile 720p video açamıyorum

Baris Dag

Üyecik
24mb indirme 2mb upload hızlı internetim var. İlk defa böyle bir sorun yaşıyorum. 720p video açamıyorum 360pde açıyor. (rezalet) Neler yapmam gerek düzelmesi için arkadaşlar ?

bud

Profesör
Yasaklı
İnternet hız testinde kaç Mbit indirme hızı alıyorsun? Adil Kullanım Kotasına takılmış olma olasılığın var mı? Veya Youtube'den açıyorsan Türk Telekom'un sınırlaması nedeniyle olabilir.

rawkid

Dekan
Sırf bu kısıtlama yuzunden az önce tableti duvara fırlattım. Yokmu derdimizi anlatacağımız bir kurum kuruluş adres. Ulan eğlence için izlemeyiz tamamda ders videosu izlemek istiyoruz 20 kb/s hızda iniyor video. Sinirden catlaticaklar adami

Not: tablet çalışır durumda

Lazzz

Rektör
Sırf bu kısıtlama yuzunden az önce tableti duvara fırlattım. Yokmu derdimizi anlatacağımız bir kurum kuruluş adres. Ulan eğlence için izlemeyiz tamamda ders videosu izlemek istiyoruz 20 kb/s hızda iniyor video. Sinirden catlaticaklar adami

Not: tablet çalışır durumda
Tablete Zenmate indir tableti parçalamanın lüzmu yok bence. BTK'ya şikayet edebilirsin.

Baris Dag

Üyecik
İnternet hız testinde kaç Mbit indirme hızı alıyorsun? Adil Kullanım Kotasına takılmış olma olasılığın var mı? Veya Youtube'den açıyorsan Türk Telekom'un sınırlaması nedeniyle olabilir.
Hız gayet normal yotubda rezillik yaşıyorum resmen... Ama Twitchde bir yayın izlerken maximum kalitede izliyorum. Çok garip.

Lepidoptera

Asistan
Hocam vpn falan kapat ve speedtest.net sitesinden hız ölçümlerine bir bak ve en önemlisi "PING" kaç onu bana söyler misin? Ping youtube kapalıyken bir bak sonra youtube aç ve bir video açıkken ping kaç oluyor ona bak daha sonra her şeyi kapat ve telefondan aynı wifi ağına bağlayıp speedtest yap ping kaç çıkacak bir eşleştir. Geçenlerde aynı sorunu ben de yaşadım uydunet kullanıyorum youtube vvideolarını 144p bile izleyemiyordum sonra speedtestten bir baktımki pingim uçmuş ama telefondan baktığımda 8 bilgisayardan baktığımda 50. Sonra düzeldi ama

Lazzz

Rektör
Öyle yapacağına cm'de den YouTube ıp sini girerek Ping sorgulaması yapsana daha rahat daha net sonuç alırsın.

Beyler sorun belli uğraşmayın. İsterse 100 mbit bağlantınız olsun 2ms pinginiz olsun, sadece youtube değil ttnetin google play store gibi servislere de kısıtlaması var. Nettir yani bu olay.

Süleyman Alkan

Profesör
Yasaklı
Bu durum çok can sıkmaya başladı youtube dan video izlenmiyor play den mevcut uygulamalın güncellenmesi dahi uzun sürüyor

Lazzz

Rektör
Ben ping testi yaptım kayıp sıfır gözüküyor. (servis sağlayıcı Süperonline)