2300 TL'ye Telefon Önerileri

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

dikali

Üyecik
LG eskisi gibi değil artık. Eski LG devri g6 modelinde kapandı. G7 ve sonrası modeller gayet iyi sorunsuz güncel.
Birazz araştırma yaptım da bootloop ve ghost screen ekran sorunları sürekli çıkıyormuş.Bu yüzden de alan insanlar servise gönderip yenisini talep ediyorlarmış.Bu durum hakkında ne düşünürsün ?

İshak42

Profesör
Birazz araştırma yaptım da bootloop ve ghost screen ekran sorunları sürekli çıkıyormuş.Bu yüzden de alan insanlar servise gönderip yenisini talep ediyorlarmış.Bu durum hakkında ne düşünürsün ?
Bakın, ona kalsa her telefon modelinde sürekli sorun bulursunuz İnternet üzerinde. Kullanıpta yaşayan görmedim. Samsung da da bulursunuz xiaomi'de de huawei de de. Sorunu çevrenizden birisi mi yaşadı. Yoksa İnternet üzerinde webtekno mu söyledi? Ben mate 20 lite kullanıyorum Facebook grubunda bazen ghost screen sorunu yaşayanlar ile karşılaşıyorum ve servise gönderip yenisini alıyorlar. LG servisi de çok kaliteli ve anlayış dolu. Eğer ki LG ye karşı ön yargın var ise bakma geç önerilerimizi de dikkate alma. Diyeceklerim bu kadar.

HYÇ

Doçent
Bütçeyi biraz arttırabilirsen LG G7 ve LG V30+ modellerini tavsiye ederim. Bütçen bunlara yeterse diğer cihazlara bakmana pek de gerek yok zaten. Eğer bütçen yetmezse o zaman alternatiflere yönelirsin. LG'nin eski kronik sıkıntıları bu cihazlarda yok, için rahat olsun.

Son mesajlar