• 13 dakikada Apple etkinliği özeti!

Apple dün gerçekleştirdiği etkinlikte AirPods 3, M1 Pro ve M1 Max işlemcileri ile 14 ve 16 inç MacBook Pro tanıttı, biz de özetledik.

23 Nisan'da kutlamalar nasıl olacak?

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,813
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için TBMM başkanı Şentop video ile kutlamalar hakkında açıklama yaptı. Bu 23 Nisan’da daha önce yaptıkları programları icra edeceklerini ifade eden Şentop, programın sabah Meclis’te Atatürk Anıtı’nda başlayacağını bildirdi. Şentop, daha sonra Anıtkabir’de, ardından 1920’de açılan ilk Meclis binasında programlarını gerçekleştireceklerini kaydetti. Kutlamaların neler ve nasıl olacağının yanında saat 21.00'de vatandaşlar tarafından balkondan İstiklal Marşı okunması için çağrısını da yineledi.
İptal olan Meclis Bahçesindeki resepsiyon için, "Onun yerine bütün Türkiye'nin birlikte hareket edeceği, aynı anda, aynı heyecanı yaşayacağı bir önerimiz olmuştu. Bu önerinin alaka gördüğünü görüyorum, takip ediyorum. 23 Nisan akşamı saat 21.00'de bütün Türkiye, evlerimizden balkonlarımızdan İstiklal Marşı'nı hep birlikte okuyalım diye bir önerimiz olmuştu. Bunu tekrarlıyorum, buradan 23 Nisan akşamı saat 21.00'de bütün vatandaşlarımızı evlerinden İstiklal Marşı okumaya davet ediyorum. Aynı şekilde televizyonlar da yayınlarına aynı saat itibariyle İstiklal Marşı yayınlayarak girecekler. Ben de buna Meclis bahçemizden katılacağım." dedi.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
844
Kendini tekrarlıyorsun

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,813
Kendini tekrarlıyorsun
Bu haberde çağrısını yinelediğini yazdım zaten videolu paylaşımı yeni

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
5,641
Ben ondan çok Ramazan Bayramı nasıl olacak diye düşünüyorum 😥

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,363
Güzel bir şekilde marşımıza eşlik edeceğiz ve inşallah seneye yeğenimin elinden tutup kutlamalara götüreceğim, umutluyum.

Son mesajlar