22 Ekim Korona Tablosu Açıklandı Hasta ve Ağır Hasta Sayısı Artıyor

Bu konuyu okuyanlar

bordex4221

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Saglik Bakani 22 Ekim Korona Tablosunu Acikladi Agir Hasta Sayisi Artiyor

Sağlık Bakanı 22 ekim tarihi itibari ile yeni verileri açıkladı. Yeni tablo hiçte moral vermiyor. Sayılar artmaya devam ediyor. Bir süredir yeni hasta sayımız binli rakamlarda devam ederken son günlerde 2 binli rakamların üzerinde yeni hasta sayısı çıkmaya başladı. Önlemler uyarılar maalesef fayda vermiyor. Korona yeni hasta sayısı ve ağır hasta sayısı artmaya devam ediyor. Ön görüler doğru çıkmaya devam ediyor. Sonbahar gelmesi havaların biraz soğuması ile birlikte vaka sayıları artarken, kış ayının gelmesi ile hasta sayısı ne olacak korkusu yaşanmaya başlandı.

22 Ekim Korona Tablosu Verileri​

22 Ekim Perşembe günü itibari ile Korona Virüs verilerini paylaştı. Paylaşılan yeni verilere göre sayılar şu şekilde oldu.

22 Ekim Korona Virus Tablosu Aciklandi

• Bugün yapılan test sayısı 117 bin 198 oldu.
  • Yeni Hasta sayısı 2102 olarak tespit edildi.
  • 22 Ekim itibari ile Korona Virüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 71 kişi oldu.
  • Topla iyileşen sayısı 1581 oldu.
  • Zatürre oranı yüzde 5.6 oldu.
  • Türkiye genelinde yatak doluluk oranı yüzde 48.1 olurken
  • Yoğun bakım doluluk oranı yüzde 65.2 oldu.
  • Ventilatör doluluk oranı yüzde 32.1 oldu.
Kaynak : RADİKAL HABER

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Biraz da bünyeye bakıyor hastalıklar ne kadar korunursan korun. Mesela ben yıllardan beri hasta olmadım, olmamda kolay kolayına.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Babam Suriye'de, elbab devlet hastanesinde çalışıyor, annem Antep de hemşire, normal benim hasta olmam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz da bünyeye bakıyor hastalıklar ne kadar korunursan korun. Mesela ben yıllardan beri hasta olmadım, olmamda kolay kolayına.
Haklısın abi

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Keşke gerçek vaka sayılarını açıklasalar.