Yardım 20k Civarı Televizyon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Berkay_1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
20k civarı bir bütçe ile televizyon almayı planlıyorum. Fiyat bütçeyi çok fazla geçmiyorsa sıkıntı olmaz. Smart tv/android tv kısaca günümüze uygun f/p televizyon almak istiyorum. Televizyonlardan çok anlamadığım için buraya soruyorum. Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

kafkasli1

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
239
Hocam çok tv var kafam karıştı benimde sizin için araştırdım ama cidden çok model varmış ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

20k civarı bir bütçe ile televizyon almayı planlıyorum. Fiyat bütçeyi çok fazla geçmiyorsa sıkıntı olmaz. Smart tv/android tv kısaca günümüze uygun f/p televizyon almak istiyorum. Televizyonlardan çok anlamadığım için buraya soruyorum. Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Sizin için tv den anlayan birisi ile görüştüm ne amaçla kullanacağı önemli diyor daha çok maç mı? İzleyecek dizi film mi? Ekrana oyun yansıtıp oynar mı? Cevap verirseniz kullanıcı olarak nrlet yaparsınız, öneri gelicek :)

Berkay_1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam çok tv var kafam karıştı benimde sizin için araştırdım ama cidden çok model varmış ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizin için tv den anlayan birisi ile görüştüm ne amaçla kullanacağı önemli diyor daha çok maç mı? İzleyecek dizi film mi? Ekrana oyun yansıtıp oynar mı? Cevap verirseniz kullanıcı olarak nrlet yaparsınız, öneri gelicek :)
Hocam daha çok film/dizi izleniyor evde. Hem normal kanallar hem de Netflix gibi uygulamalar üzerinden.

kafkasli1

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
239
Tamam hocam, son olarak bir soru daha sormak zorunda kaldım kusura bakmayın, izleme mesafeniz 4-5 metre falan mı o da önemliymiş.

kafkasli1

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
239

Samsung 55Q80B Ultra HD,​

24-25 bin,

TCL 55C728 Ultra HD (4K) TV 20 bin tl.​