2023 yılında iPhone 8 kullanılır mı?

Bu konuyu okuyanlar

tunaqq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben Facebook da bir tablet satıyorum. Birisi iPhone 8 takas istedi sizce iPhone 8 hala kullanılır mı? takas yapmazsam Samsung a52 alıcağım

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Facebook da bir tablet satıyorum. Birisi iPhone 8 takas istedi sizce iPhone 8 hala kullanılır mı? takas yapmazsam Samsung a52 alıcağım
alınmaz güncelleme desteği de bitti bence İPhone alacaksan 12'den aşağısına bulaşma hem artık home tuşlu tasarım eskidi. Android tarafında A52 öneririm kuzenim kullanıyor gayet memnun

tunaqq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

has Logic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Her şeyden önce tercihleriniz önemli. Satışını yaptığınız tabletin piyasa değeri size önerilen cihazın değeri ile örtüşüyor mu? Bire bir örtüşmese bile size takas için önerilen cihaz ihtiyacınıza karşılık geliyor mu? Sizin için cazip mi?

Apple iPhone'lara günümüzde 5 ila 6 yıl güncelleme desteği sunuyor. iPhone 8'in bu yıl sonu ile 6. yılı doluyor. Apple ile ilerlemeyi arzu ediyorsanız naçizane fikrim bütçe de müsade edecek olursa iPhone 8'e kıyasla hem Apple'ın güncel tasarım diline dahil olmanız hem de daha büyük ve daha canlı bir ekranda telefon kullanma deneyimi yaşamanız için en aşağı iPhone 11'i tercih etmelisiniz.

nosleica

Profosyonel Telefon Tamircisi - Özellikle Apple ?
Reaksiyon puanı
34
Ben Facebook da bir tablet satıyorum. Birisi iPhone 8 takas istedi sizce iPhone 8 hala kullanılır mı? takas yapmazsam Samsung a52 alıcağım
Hocam en az 3-4 yıl ömrü var gayet de mutlu eder cihaz kullanımda arkadaşım yeni aldı 6500 tl para sayıp. oyun vs olsun tüm uygulamalarda sıkıntısız çalışıyor. ama takas yapılacak cihazın temizliğine dikkat edin değişen parçası vs olmamasına.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,004
A52 yerine tercih edilebilir. Günümüz standartlarını belirli düzeyde yerine getirebilen bir telefon.

mahmudyildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Kullanılmaz diye düşünüyorum, yakında güncelleme dahi almayacak. Şuan kullanabilecek en asgari versiyon iphone 11 olmalı. 11 den aşağısı almayın derim

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
iPhone 11 (Pro/Pro Max dahil değildir) hariç iPhone 8 Plus ve üstünü almanızı tavsiye ederim.

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Uygun fiyata alırsan alınır kamera olarak şuanki orta segment samsung'lara taş çıkartır performans olarakta üzecek bir telefon değil kesinlikle sadece pil konusunda biraz üzerbilir magsafe bir powerbank ile de bu sorunu çözebilirsin ama pahalı ise alınmaz

Son mesajlar