Haber 2022'de Android İçin Çıkması Planlanan Hikayeli Rpg Türünde Oyunlar!

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Profesör
Katılım
13 Nisan 2019
Mesajlar
4,285
Reaksiyon puanı
3,035
Puanları
113
2022 yılında mobil oyun sektörü bir hayli rekabet içinde geçecek gibi gözüküyor. Farklı türde yeni oyunlar tanıtılıyor ve tanıtılmayada devam ediyor bu seferki listem android için grafikleri ile dikkat çeken Rpg türündeki 2022 oyunları.


1) Yeager (Geliştirici Yeager)

images (6).jpeg


Grafikleri ve çevre ambiyansları son derece iyi olan bu oyun verilen hikaye görevlerini tamamlamak için haritada bulunan boss canavarlarını kesmenizi istiyor. Bu oyunun bir hayli bekleyeni var. Oyun şuanda açık betada denemek isteyenler taptap üzerinden oyunu takip edebilirler.

Yeager : TapTap


2) Devil May Cry : Peak Of Combat (Geliştirici Capcom, NebulaJoy)

Devil-May-Cry-Peak-Of-Combat-duyuruldu.jpg


Capcom efsaneleşmiş consol oyunlarından olan Devil May Cry Serisini Mobile getireceğini duyurdu. Şuan bir kaç ülkede beta testleri devam ediyor. Oyunu taptap üzerinden kayıt olup takip edebilirsiniz

DMC: Devil May Cry: Peak of Combat - Apps on Google Play

TapTap

3) Odin Valhalla Rising (Geliştirici Lionheart Studio)

images (7).jpeg


Grafikleri ve gerçekliği ile dikkat çeken bu oyun ütopik bir dünyada geçiyor. Çok geniş bir açık dünyada harita üzerinde verilen hikaye görevlerini tamamlamaya çalısıyoruz. Çeşitli Canavarlar, Hava olayları, Düşman Askerleri karekterimizi ve arkadaşlarımızla olusturduğumuz takımı bir hayli zorluyor. Oyun bir kaç ülkede beta testleri devam etmekte oyunu taptap üzerinden takip edip beta testlerine katılabilirsiniz.

Odin : TapTap

4) Warframe Mobile (Gelistirici Digital Extremes)

images (9).jpeg


Bilgisayar ve ve konsollarda baya populer olan warframe oyununu yapımcısı mobil platformlarada geleceğini duyurdu. Çapraz platform desteğide oyunda bulunacak. Bakalım Mobildede beklenen başarıyı yakalayacak mı. Oyun şuan beta aşamasında taptap üzerinden takip edebilirsiniz.

Warframe: TapTap

5) Project Ragnarök (Geliştirici Netease)

images (10).jpeg


Pc ve Konsollar ile çapraz platform desteğide bulunan oyununun mobil versiyonunu çinli netease geliştirdiğini duyurdu. Bu oyun yukarda bulunan odin oyunuyla bir hayli benzerlik taşıyor ve aynı ambiyansı veriyor. Bakalım odin ile birlikte başarı yakalayabilecekmi mobilde. Oyun bazı ülkelerde beta aşamasında. Oyunu taptap üzerinden takip edebilirsiniz.

Ragnarök: TapTap

6) The Swordsman X (Geliştirici DreamGame Studio)

images (11).jpeg


Uzak doğuda geçen bu oyun çok geniş bir açık dünyası bulunuyor. Pc versiyonuda bulunan oyunun yapımcısı taradından mobile geleceği duyuruldu. Uzak doğu savaş silahlarını ve dövüş tekniklerini içinde bulunduruyor. Harita içinde verilen hikaye görevlerini tamamlamaya çalısıyoruz. Oyun hala beta aşamasında oyunu taptap üzerinden takip edebilirisiniz.

TS:X : TapTap

7) Samurai Jack Mobile ( Geliştirici Turner Broadcasting System, Inc.)

images (12).jpeg


Samurai Jack Çizgi Film Evreninde geçen bu oyun grafikleri ve yerine göre çizgi animasyonları ile dikkat çekiyor.Oyunun playstation versiyonuda bulunuyor. Samurai Jack karakterini severler bu oyunu çok sevecekler. Oyun henüz beta aşamasında oyunu tap tap üzerinden takip edebilirsiniz.

Samurai Jack: TapTap

8) Wild Born (Geliştirici Line Games)

images (13).jpeg


Grafikleri ile dikkat çeken bu oyun tıpkı yeager oyununda olduğu gibi boss canavar kesme üzerine kurulu hikayesi. Çeşitli bosları keserek verilen.görevleri tamamlayarak açık dünyada ilerliyoruz. Oyun bazı ülkelerde beta aşamasında taptap üzerinden takip edebilirsiniz.

Wild Born: TapTap
 

KaanStinson

Asistan
Katılım
25 Ekim 2021
Mesajlar
268
Reaksiyon puanı
193
Puanları
43
Yaş
17
şu mobile mükemmel grafikleri olan açık dünya bir yarış oyunu neden yapmazlar anlamadım gitti paralı olsun yine alırım oynarım
 

TheLastWarrior

Profesör
Katılım
13 Nisan 2019
Mesajlar
4,285
Reaksiyon puanı
3,035
Puanları
113
şu mobile mükemmel grafikleri olan açık dünya bir yarış oyunu neden yapmazlar anlamadım gitti paralı olsun yine alırım oynarım
Açık dünya yapılır oda biraz zamanı var gibi yarış oyunu istersen 2022 de çıkacak grafikleri iyi racing master deneyebilirsin betadaydı enson
Mesaj otomatik birleştirildi:

9) Sea of Dawn (Geliştirici Bilinmiyor)

images (17).jpeg


Geniş açık dünyasında korsanları konu alan bu oyun büyük bölümü denizde geçiyor. Oyun Solo ve Takımlı mücadelere yer veriyor oyuna taptap üzerinden takip edebilirsiniz.

Sea : TapTap

10) Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm (Geliştirici Cornfox & Brothers)

images (18).jpeg


Markette hali hazırda birinci oyunun devamı niteliğinde yapılan bu oyun etkileyici görselleri ve grafikleri ile dikkat çekiyor. Gelişmiş açık dünyası ile savaşın içene çekiyor. Taptapdan oyunu takip edebilirsiniz.

Oceanhorn : TapTap

11) Rise (Geliştirici NXN presents)

images (19).jpegAssasins Creed Havasında olan bu oyun farklı bir evrende geçiyor. Geniş açık dünyası oyun mekanikleri ve gelişmiş grafikleri ile dikkat çekiyor oyunu taptap üzerinden kayıt olup takip edebilirsiniz.

Rise : TapTap
 
Son düzenleme:

TheLastWarrior

Profesör
Katılım
13 Nisan 2019
Mesajlar
4,285
Reaksiyon puanı
3,035
Puanları
113
Dynasty Warriors : Overlords (Supernova Game)

screen-8.jpg


Pc ve Konsollardaki Dynasty Warriors serisi mobile tasiniyor. Gelismis oyun dinamikler, gelismis grafikleri mobildede uzak doğu kültürünü yasatacak.Beta testleri basladi.


Dynasty Warriors: Overlords - Apps on Google Play
 
Son düzenleme:
Üst