Soru 2022 yılı win 11 virüs program önerisi?

Bu konuyu okuyanlar

whitequest

Asistan
Reaksiyon puanı
69
2022 yılında, win 11 için kullanılabilecek en iyi anti-virüs programı nedir acaba?
av-test sonuçlarına güvenmiyorum, bana sonuç ve veri göstererek en iyi yazılımı önerecek var mı?

şu anda çoğu virüs programı yerine windows defender daha etkili geliyor bana.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Virüs programı mümkün mertebe hiç kullanmamak lazım çünkü ne kadar hızlı PC ye sahip olursan ol yavaşlatıyor. Öneri olarak eğer bulabiliyorsan böyle sisteme yapışan bir şey kurma yani ya aç tarama yap kapat ya da arkaplanda çalışsa bile kapatabileceğin bir şey olsun. Eğer bulabilirsen ücretsiz lisans Webroot tavsiye ederim

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
2022 yılında, win 11 için kullanılabilecek en iyi anti-virüs programı nedir acaba?
av-test sonuçlarına güvenmiyorum, bana sonuç ve veri göstererek en iyi yazılımı önerecek var mı?

şu anda çoğu virüs programı yerine windows defender daha etkili geliyor bana.
İlk iki Kaspersky ve Bitdefender. ? Antivirüs kullanmak istemezsen bile windows defender açık durmalı.

Webroot tavsiye ederim
İşe yaramaz antivirüs programı.

hakkikilic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ücretli olarak kesinlikle Kaspersky. Üzerine anti virüs programı tanımam. Fakat ücretsiz olarak arıyorsan Defender veya Eset işine yarayabilir. Ücretsiz olarak paylaşılan eset lisans anahtarları var. Birçoğu aktif ve çalışıyor.

Son düzenleyen moderatör: