Soru 2021’De 500-700Tl Arasına Xbox 360’Mı Playstation 3’Mü ?

Bu konuyu okuyanlar

Leaty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Notlar:

Bütçem 400-500 Max 700.

Hiç Kendi Konsolum Olmadı, Playstation 3 Slim’de Az Deneyimim Var.

Korsan Oyun Kullanmam.

Playstation 3’ün Oyunları beni X360’dan Çekiyor, X360 Kontrolcüsü’de beni PS3’ten Çekiyor.

Exclusive Oyunları Olsun, Orjinal Oyun Erişimi Yüksek Olsun, Bana Gendl Olarak X360’mı PS3’mü Önerirsiniz?

Amacım Akşam Eve Gelince 20:00-23:00 Arası Takılmak.

PS3’ü Önerecekseniz:
- Artılarını ve Eksilerinden
- Exclusive Oyunlarından
- Online Oyun Erişiminden
- Kronik Hatalarından

Bahsedermisiniz ?

X360’ı Önerecekseniz:
- 3 Kırmızı Hatasından
- Exclusive Oyunlarından
- Online Oyun Erişiminden
- Kronik Sorunlarından

Bahsedermisiniz?

Hangisini Önerecekseniz o Konsoldan Biraz Bahseder, Hangi Kasayı Almam Gerektiğinden Bahsedermisiniz? (Nedeniyle)

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,609
ikisinide alma. Çünkü en fazla 1 sene sonra konsolun desteği sona erecek gta online veya psn gibi şeylere giremezsin.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,609
Peki Desteği kesilince hiç işe yaramazmı ?
Öyle demek yanlış olur. Hala oyun takıp oynayabilirsin ama internette ps3 veya xbox360 oyunlarını bulmak baya zorlaşıcak. İnternet gerektiren şeyleri yapamayacaksın. Rockstar ve sony Network şeylerini keseceğini açıklamıştı. Zaten yakında ikiside retro konsol olcak. Eğer öylesine gönül eğlendiricem diyorsan al ama ciddi amaçla alcaksan almanı önermiyorum kesinlikle. ?

Leaty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyle demek yanlış olur. Hala oyun takıp oynayabilirsin ama internette ps3 veya xbox360 oyunlarını bulmak baya zorlaşıcak. İnternet gerektiren şeyleri yapamayacaksın. Rockstar ve sony Network şeylerini keseceğini açıklamıştı. Zaten yakında ikiside retro konsol olcak. Eğer öylesine gönül eğlendiricem diyorsan al ama ciddi amaçla alcaksan almanı önermiyorum kesinlikle. ?
Playstation 2’ye ne dersin o zaman sadece zaman geçirmek için.