2021De 2.El Iphone 7 Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Lahmacun Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar

1)2.el ıphone almayı düşünüyorum ama araştırmalarım sonucu ses entegresi bir süre sonra bozuluyormuş yani kronik bozukluluğu varmış.Daha önce ıphone 7 kullanıpta böyle bir olayla karşılaşan oldu mu?
2)Sizce pili 1960 mAh olduğu için şarjı nasıl gider?
3)Sizce İOS15 güncellemesi alırmı?
4) Ve sizce ne yapmayalım, önerileriniz nerlerdir?

Soruları dürüst bir şekide cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
ben olsam 2. el almam. Özellikle korona döneminde.

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Alınır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilader

Bilader
Diyebileceğim tek şey
WFhdFurS_400x400.jpg

Bruh

Bilader

Bilader

Bilader

Bilader

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
zaten benım ııcn 2.secenek olarak xıomıde var
Şimdi bende xiaomi redmi note 8 var pubg mobile 50 fps üstü oynatıyor cod mobileyi ultrada oynatıyor her şey açık kamerasını beğendim yazılımıda bir aralar sıkıntı çıkartıyordu yavaş yavaş düzelmeye başladı poco x3 nfc alabilirsin

KagloT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Şu anda da iPhone 7 Plus kullanımlarıma değinerek söylüyorum ki cihaz iOS 14'le bile hiç stabil çalışmıyorken uzun vadelisini düşünemiyorum ki daha iOS 15 bile alacak muhtemelen . Günde %300-yaklaşık- şarj tüketiyor yani bırakın günü çıkarmayı şarjdan bile çıkamıyor kendisi . Şu dönemde iPhone 7 serisini bence almamalısınız hem alınabilecek daha iyi telefonlar var hem de bu telefon şu anda bile çok yavaş ve sürekli kasmakta olduğu için ve büyük ihtimalle de iOS 15 iPhone 7 serisinin son ana güncellemesi olacağından cihazı alsanız bile en fazla 2 yıl iyi bir şekilde idare ettirir sonrasına garanti veremem . Ama yine de başka arkadaşlara da sormalısınız sizi en iyi şekilde yönlendireceklerdir . Şimdiden seçiminizin sizin için en hayırlı şekilde olmasını diliyorum , şimdiden hayırlı olsun .