Soru 2021 Yılında Iphone Xr Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
çaktıracağı imei sonradan başına bela olursa kendini nasıl savunacak :)
Hiç bişeycik olmaz. Satan rahat rahat satıyorsa alan da rahat rahat alsın kullansın. Çekmecede vardır bozuk bi eski. Attırsın onun imeisini. Tekrar söylüyorum. Bunu yapmak zorunda değil. İlk mesajımda 5800 liraya alabilir dediğim halde sen gecenin bu vaktinde gereksiz uzatıyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendini savunma kaygısı varsa gider garantili alır.

Benim öyle bi kaygım yok kayıtsız aldım.

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Hiç bişeycik olmaz. Satan rahat rahat satıyorsa alan da rahat rahat alsın kullansın. Çekmecede vardır bozuk bi eski. Attırsın onun imeisini. Tekrar söylüyorum. Bunu yapmak zorunda değil. İlk mesajımda 5800 liraya alabilir dediğim halde sen gecenin bu vaktinde gereksiz uzatıyorsun.

Kendini savunma kaygısı varsa gider garantili alır.

Benim öyle bi kaygım yok kayıtsız aldım.
tamam ama doğrusunu anlatmam lazımdı :)

'Müslüm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
5800 liraya mi10t pro 256gb alabilirsiniz.

Snapdragon 865 cpu
8gb ram
108mp kamera + 8k video çekimi
5g
5000mah pil
6.7 inç 144hz full hd+ ekran
Güçlü stereo hoparlörler
50dk da tam şarj ve ortalama 8 9 saat ekran süresi
Android 11
6K ya yakın para verip xiomi almak istemem malesef

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Bütçe yükseltip iphone 11 almanı öneririm aradaki farka değer hem xr birazcık eskidi ve yeni nesil özelliklerden mahrum kalıcaksın geniş açı kamera gibi ve biraz daha düşük performans alıcaksın 6500 lira için.Android istersen s20 plus alabilirsin ikinci el alırsan cebinde para da kalır tws kulaklık falan alırsın kafana göre işte.

'Müslüm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bütçe yükseltip iphone 11 almanı öneririm aradaki farka değer hem xr birazcık eskidi ve yeni nesil özelliklerden mahrum kalıcaksın geniş açı kamera gibi ve biraz daha düşük performans alıcaksın 6500 lira için.Android istersen s20 plus alabilirsin ikinci el alırsan cebinde para da kalır tws kulaklık falan alırsın kafana göre işte.
Bütçe yükseltip 11'e geçicem gibi gözüküyor bu gidişle. Android alıcaksam s20plus dan şaşmam çok iyi telefon bana göre.

Son mesajlar