2020'de PS3 Alınır mı?

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
Sony'nin yaptığı en iyi konsol derim ben buna. Yıllarca oynadım, ve hala Yıllarca oynayan insanlar varsa bu konsol boş değildir arkadaş. Başlıkta gördüğünüz soruyu bu aralar baya duymaya başladım. Forumda da aklında soru işareti varsa cevaplamak istiyorum şu soruyu. Alınmaz arkadaşlar. 15 yıllık bir makine 2020 için çok eski. Her ne kadar benim gözümde efsane bir konsol olsa da, artık zamanı geçti. Konsol almak isteyenler PS5'i beklesinler. PS3 Bu saatten sonra anca nostalji için alınır. Zira 2014'ten beri sahip olduğum konsol son zamanlarda bana eskimiş gelmeye başladı. Gene de bendeki yeri çok özeldir.

ozgurpehlivan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Alınabilir ancak yeni çıkacak oyunlara ne zamana kadar ps3 desteği devam eder belli olmaz.

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Yanlız ps3 ün en iyi özelliği online oyunları ücretsiz oynayabiloyorsunuz ps4 de aldığın oyunu oynamak için tekrar para veriyorsun

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Sony'nin yaptığı en iyi konsol derim ben buna. Yıllarca oynadım, ve hala Yıllarca oynayan insanlar varsa bu konsol boş değildir arkadaş. Başlıkta gördüğünüz soruyu bu aralar baya duymaya başladım. Forumda da aklında soru işareti varsa cevaplamak istiyorum şu soruyu. Alınmaz arkadaşlar. 15 yıllık bir makine 2020 için çok eski. Her ne kadar benim gözümde efsane bir konsol olsa da, artık zamanı geçti. Konsol almak isteyenler PS5'i beklesinler. PS3 Bu saatten sonra anca nostalji için alınır. Zira 2014'ten beri sahip olduğum konsol son zamanlarda bana eskimiş gelmeye başladı. Gene de bendeki yeri çok özeldir.
Emirhan ben 2 yıl önce nostalji olsun diye almıştım ama hep oynadığım oyunlar vardı baya sıkıcıydı hayatında hiç oyun oynamamış bir arkadaş bile 2 yılda tüm oyunları bitirir çünkü yeni oyun çıkmıyor. (PES VE FİFACILAR ALABİLİR)