2020-21 Sezonu Şampiyonu Sizce Kim Olacak?

2020/21 Süper Lig Şampiyonu

• Beşiktaş

• Fenerbahçe

• Galatasaray

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
8,023
Artık son haftalara girdik sayılır. Ligin bitmesine 1 ay hatta daha kısa bir süre kaldı. Sizce zirvede puanları birbirine çok yakın olan 3 ezeli rakipten hangisi bu sene Süper Lig şampiyonu olacak?

1619545537114.png

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Galatasaray sadece günü kurtarıyor.Sen o zirve yarışını 2 rakip yap .(Takım tutmuyorum.)
Fenerbahçe ve Beşiktaşın zorlu maçları var.İki tarafın sakatlığı biten oyuncuları kafileye katılması bu maçların kazanma oranlarını yükseltiyor.İki takımda karşısının kinin puan kaybetmesini bekliyor.Eğer Beşiktaş bu maçı veya ondan sonraki maçı kaybedip fenerbahçe üst üste 2 galibiyet alırsa Lider son haftaya kadar belli olmayacaktır.Ama eğer Fenerbahçe bir maç bile kaybederse GG Bundan sonra takımın morali düşer ve En kolay maçları birle zar zor alır.Yani Fenerbahçe'nin Şampiyon olabilmesi mucizelere bağlı da diyebiliriz.
Ama Mucizelere inanırım ben.Dileyelim ki Fener artık bu kötü giden gidişat zincirini kırsın.

Reaksiyon puanı
8,023
Fenerbahçe ve Beşiktaşın zorlu maçları var.İki tarafın sakatlığı biten oyuncuları kafileye katılması bu maçların kazanma oranlarını yükseltiyor
Fikstür avantajı Fenerbahçenin lehine. Ligin altlarındaki takımlarla maç yapıyor hep. En riskli maçı Alanyaspor deplasmanı bu haftaki. BJK'nin ise GS , Hatayspor , Karagümrük gibi takımlarla maçı var.

Sakatlıklarda da GS 3 oyuncusunun Covid oldurduğunu bildirdi. Fenerbahçede ise Perotti ve Nazım dışında sakat yok 2 3 tane kart cezalısı var. BJK ise maalesef çok sakat oyuncuya sahip. Ama top yuvarlak ben BJK'nin sonuna kadar zorlayacağını düşünüyorum. Sergen hoca itiraz falan eder puan alırlar gibi.

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Fikstür avantajı Fenerbahçenin lehine. Ligin altlarındaki takımlarla maç yapıyor hep. En riskli maçı Alanyaspor deplasmanı bu haftaki. BJK'nin ise GS , Hatayspor , Karagümrük gibi takımlarla maçı var.

Sakatlıklarda da GS 3 oyuncusunun Covid oldurduğunu bildirdi. Fenerbahçede ise Perotti ve Nazım dışında sakat yok 2 3 tane kart cezalısı var. BJK ise maalesef çok sakat oyuncuya sahip. Ama top yuvarlak ben BJK'nin sonuna kadar zorlayacağını düşünüyorum. Sergen hoca itiraz falan eder puan alırlar gibi.
Dediğin gibi ligin altındaki takımlar ile mücadele edecek.Bu takımlar normalde pek iyi olazken ne zaman şampiyonluk son anlara kalsa bir hırslanıyorlar zirveyi takip edenlere çelme takıyorlar.Sanki kendileri şampiyonluk için mücadele ediyorlar.Bjk Galatasaray 'da az Hatayda çok zorlanır gibi.Hatay iyi takım baş edilmesi zor.

Reaksiyon puanı
646
Son düzenleyen moderatör:

xassy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Galatasaray dinamiğini oturtturursa eğer şampiyon. Ligin en iyi oyuncuları bizde. Birbirlerinin ne düşündüğünü bilen oyuncular bizde. Fifa21 Mobile oynayanlar bilir. Öyle bir durumdayız. Dinamiği oturtturursak eğer şampiyon GS.

Reaksiyon puanı
8,023
Galatasaray dinamiğini oturtturursa eğer şampiyon. Ligin en iyi oyuncuları bizde. Birbirlerinin ne düşündüğünü bilen oyuncular bizde. Fifa21 Mobile oynayanlar bilir. Öyle bir durumdayız. Dinamiği oturtturursak eğer şampiyon GS.
Pes oynayan da bilir Fenerbahçenin muazzam kadro derinliği var ve kimi oynatırsan oynat kimya düşmüyor.

xassy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Pes oynayan da bilir Fenerbahçenin muazzam kadro derinliği var ve kimi oynatırsan oynat kimya düşmüyor.
Pes oynamadığım için demedim :D Ama bence Fenerde şöyle tek bir joker oyuncu eksikliği var. Doğru oyuncuyu bulabilirlerse bırakmazlar şampiyonluğu seneye.

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Oyunlardan futbol öğrenilmez. Futbol oyunlarında oyuncular overalllara göre oynuyor ama gerçek hayatta oynayışı etkileyecek çok daha fazla etken var.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Sıralamadaki birinci takım matematiksel olarak konumunu garantilemediği sürece yarış devam eder lakin bu hafta maçlarından çıkacak sonuçlar, birinciyi büyük oranda tayin edecektir.

super_lig.JPG

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Ben GS'nin olacağını sanmıyorum. FB puan kaybettiği an fiş çekilir. BJK'nin kadro kısıtlı Rize ve Hatay'da puan kaybetme ihtimali var ancak yine de ivme BJK'den yana. İkili averajda önde olsaydık o zaman ivme FB'den yana diyebilirdim.

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Ben GS'nin olacağını sanmıyorum. FB puan kaybettiği an fiş çekilir. BJK'nin kadro kısıtlı Rize ve Hatay'da puan kaybetme ihtimali var ancak yine de ivme BJK'den yana. İkili averajda önde olsaydık o zaman ivme FB'den yana diyebilirdim.
Eğer fener bu Kötü gidişata son verip şampiyon olursa PP'mi fenerin maydonozundan yapacağım :D
Yazın bunu bir kenara.

Reaksiyon puanı
8,023
Eğer fener bu Kötü gidişata son verip şampiyon olursa PP'mi fenerin maydonozundan yapacağım :D
Yazın bunu bir kenara.
İddialı konuşmayın derim. Sosa , Valencia, MHY formunda ve tam Pelkasın formu düşmüşken sevdiğiniz birisi takıma geri döndü :)