2018 Macbook Pro ile Makina Mühendisliği Programları kullanımı

Hangi bilgisayar yukarıda belirttiğim programları rahat ve sorunsuz kullanabilmemi sağlar mı?

• Macbook Pro 13 inç Touch Bar ve Touch ID

Kullanılan: 3 33.3%
  • MSI GP62M 7RDX-1643DE Leopard Pro

• Dell XPS 15 inç GTX-1050

• Kullanılan toplam oy
    9

Bu konuyu okuyanlar

dramaticalien480

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Gigabyte'nın Sabre modelleri güzel bir alternatif olabilir ama 17inc ve ağır. Asus Rog GL503VM modeli gayet başarılı Saturn'de indirime de girmiş bir düşün. 2.3 kg olması çift fan soğutması ve GTX 1060 gayet güzel bir kombinasyon.

Schultz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle ekranının iyi olmasına bak, arkadaş solid de çizim yapayım derken saatlerce gözünü heba ediyor TN panel de. Ayrıca programın ücretisiz versiyonunu bulmak gibi bir mali sorunun yoksa Mac senin için en doğru tercih. Aksi halde Mac in üstüne windows yüklerseniz verdiğin paraya yazık olur. Sana tavsiyem apple marka bilgisayarlar.. (air hariç) pro nun 13" gayet yeterli bu durumda bana göre.
Ne yazık ki ios sisteme Solidworks yüklemesi yapamiyorsun ya windows kurman gerekiyor yada başının ağrımasını istemiyorsan windows bilgisayar alman. O yüzden alıp hiç pişman olasım gelmiyor. Yinede teşekkürler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Gigabyte'nın Sabre modelleri güzel bir alternatif olabilir ama 17inc ve ağır. Asus Rog GL503VM modeli gayet başarılı Saturn'de indirime de girmiş bir düşün. 2.3 kg olması çift fan soğutması ve GTX 1060 gayet güzel bir kombinasyon.
Bütün hafta sonu indirim vardı fakat inanın oyuncu bilgisayarı alcak olsam Dell yada Msi dışındaki bilgisayarlar bana hiç sade görüntüyü vermedi. Yukarda açıkladığım gibi oyuncu bilgisayarı almak istemiyordum eğer bunun dışındaki seçenekler uygun olsaydı. Şimdi xps 15 fiyatı araştırıyorum. Uygun bir fiyata bulur bulmaz alacağım.

Son düzenleme:

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Ne yazık ki ios sisteme Solidworks yüklemesi yapamiyorsun ya windows kurman gerekiyor yada başının ağrımasını istemiyorsan windows bilgisayar alman. O yüzden alıp hiç pişman olasım gelmiyor. Yinede teşekkürler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bütün hafta sonu indirim vardı fakat inanın oyuncu bilgisayarı alcak olsam Dell yada Msi dışındaki bilgisayarlar bana hiç sade görüntüyü vermedi. Yukarda açıkladığım gibi oyuncu bilgisayarı almak istemiyordum eğer bunun dışındaki seçenekler uygun olsaydı. Şimdi xps 15 fiyatı araştırıyorum. Uygun bir fiyata bulur bulmaz alacağım.
Eğer işine yarar programlar Mac OS üzerinde yok ise, Dell exps seni üzmez :)

TSLA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Dostum xps al geç. Ekran iyi performans uçuyor. Tam sizlik.

TSLA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Xps15 de 8 nesil işlemcili modelleri var. Bu iki hafta beklerseniz onlardan birine sahip olabilirsiniz.

Son mesajlar