2017 Mercedes GLA Makyajlanan Yüzüyle Karşınızda

Bu konuyu okuyanlar

FreeCaptiv3

Outstanding Сasual Dating - Authentic Damsels
Reaksiyon puanı
0
[h=1]2017 Mercedes GLA Makyajlanan Yüzüyle Karşınızda[/h]
Makyajlanan-2017-Mercedes-GLA-G%C3%BCn-Y%C3%BCz%C3%BCne-%C3%87%C4%B1kar%C4%B1ld%C4%B1-640x426.jpg

Avrupa’da test sırasında objektiflere yakalanan 2017 Mercedes GLA modelinin fotoğrafları internete sızdırıldı.
Oldukça ilgi çekici bir tasarıma sahip olan ve makyaj operasyonundan geçen otomobile bakınca ilk dikkatimizi çeken yenilenen ön farlar ve arka stop lambaları oldu. Dikkatimizi çeken bu yenilenen parçalar halinde herhangi bir değişiklik bulunmayan modelin üretim versiyonunun tamponlarının, A ve B Class modellerinde olduğu gibi revize edilmesi bekleniyor.
Otomobilin içerisinde ise yenilenen direksiyon ve vites kolu gibi küçük değişikliklere gidilmiş. Üretime hazır olan modelde ise donanım ve döşeme kombinasyonlarında farklılık olması bekleniyor.
Otomobilin motor kompartımanında herhangi bir değişiklik yapılması söz konusu değil. Otomobil, daha önceden de kullanılan standart dört silindirli benzin ve dizel motorları kullanacak. Fakat söz konusu motorlarda performansı artıracak bir takım değişiklikler yapılması söz konusu.
Yenilenen Mercedes GLA, bu yıl içerisinde tanıtılacak. Alman otomobil üreticisi eğer zamanı doğru şekilde kullanırsa, otomobili, rakibi Infiniti QX30’dan hemen sonra satışa çıkarır. Bahsi geçen her iki modelin de aynı platform üzerinde üretim bandına girdiğini ve 208 hp güç üreten 2.0 litre turbo beslemeli dört silindirli motoru kullandığını belirtelim.

Kaynak: 2017 Mercedes GLA Makyajlanan Yüzüyle Karşınızda - Otomobilim Benim

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Dalmaçyalı gibi birşey olmuş eski kasa daha hoş gözüküyordu.