2016 ygs-lys satilik kitaplar

Bu konuyu okuyanlar

BtRc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
MERHABA ARKADAŞLAR YGS-LYS İLE İŞİM BİTTİ KİTAPLARIMI SATIYORUM İİLENENLER MESAJ ATSIN.

YGS Türkçe Konu Anlatımlı Soru Bankası (ÇÖZÜM YAYINLARI 18) SIFIR

YGS Matematik Konu AnlatımLı Soru Bankası (BİREY YAYINLARI 30TL) SIFIR

LYS 2.Dereceden Denklem - Eşitsizlik - Parabol (Sonuç Yayınları 5TL) SIFIR

LYS MAT 2 KONU ANLATIM (SINAV YAYINLARI 10TL) SIFIR

YGS FSEFE SORU BANKASI (EİS (BİREY) 10TL) SIFIR

9-10-11.SINIF COĞRAFYA ÖĞRETMEN ÖZEL SORU BANKASI (FEM YAYINLARI 15TL)SIFIR

9-10-11.SINIF GEOMETRİ ÖĞRETMEN ÖZEL SORU BANKASI (FEM YAYINLARI 15TL) SIFIR

11. Sınıf Matematik Örnek Test Çözümlü Soru Bankası Sınav Yayınları (10TL SIFIR)

11.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Örnek Test Çözümlü Soru Bankası (SIFIR 10TL)

11.Sınıf Geometri Örnek Test Çözümlü Soru Bankası (SIFIR 10TL)

Sınav Yayınları 11. Sınıf Coğrafya Örnek Test Çözümlü Soru Bankası (SIFIR 10TL)

11. Sınıf Dil ve Anlatım-Türk Edebiyatı Örnek Test Çözümlü Soru Bankası (SIFIR 10TL)

9. Sınıf Matematik Konu Özetli Soru Bankası Esen Yayınları (SIFIR 20TL)

Ka Konu Odaklı Matematik Fasikülleri Fonksiyon Ve Özel Tanımlı Fonksiyonlar (10TL SIFIR)

Ka Konu Odaklı Matematik Fasikülleri sayılar (10TL SIFIR)

YGS Geometri Konu Anlatımlı Zirve Yayınları (10TL SIFIR)

LYS Karmaşık Sayılar (Sonuç yayınları 5TL SIFIR)

YGS Türkçe Konu Anlatımlı Zirve Yayınları (15TL SIFIR)

YGS-LYS Coğrafya Konu Anlatımı (Güvender Yayınları 584 Sayfa. 14. sayfaya kadar kullanılmış gerisi sıfır 25TL)

LYS Edebiyat El Kitabı (Fem Yayınları 5TL) kullanılmış Yıpranmış sayfalar tam

YGS-LYS Türkçe Konu Anlatımlı Soru Bankası (Birey Yayınları 30TL) kullanılmış fakat temiz yarısı dolu

Tarih YGS Konu Anlatımı (FEM Yayınları 20TL) 25 Bölüm Bölüm 8’e kadar kullanılmış.

YGS Tarih Soru Bankası (Palme Yayıncılık 408 Sayfa 34'e Kadar çözülmüş gerisi temiz sıfır 20tl)

YGS 20 Sosyal Bilimler Denge Deneme (Fem Simetri Yayınları 15TL 2 Test Çözülmüş) Az kullanılmış

LYS Trigonometri (Sonuç Yayınları 144 Sayfa 37.Sayfaya kadar çözülmüş gerisi temiz sıfır 5TL)

YGS Matematik-1 Konu Anlatım (Körfez Yayınları 20TL) çoğu sayfa kullanılmış yırtılmı yıpranma yok

YGS Matematik 1 - Çözümlü Soru Bankası (Final Yayınları 688 Sayfa. 76. Sayfaya kadar çözülmüş gerisi temiz sıfır 20TL)

LYS Matematik 2 İlk Adım Soru Bankası (Fem Yayınları 253 Sayfa 50. Sayfaya kadar çözülmüş gerisi temiz sıfır 15TL)

MAT2 LYS konu anlatımı (FİNAL Yayınları %90’I boş 25TL) kullanılmış

LYS MATEMATİK 2 KONU ANLATIMLI (ZİRVE YAYINLARI %90’ı boş 20TL) Kullanılmış

LYS GOMETRİ KONU ANLATIMLI (ZİRVE YAYINLARI %90’ı boş 20tl) kullanılmış

40 Seansta Kolay Geometri (Okyanus Yayınları 20TL yarısı çözülmüş diğer yarısı temiz sıfır) kullanılmış

YGS Matematik 1 Konu Özetli Soru Bankası (Fem Yayınları 20TL) 1 KAÇ sayfa kullanılmış gerisi temiz sıfır

YGS Matematik Soru Bankası (Fen Bilimleri 10TL sayfa 26'a KADAR KULLANILMIŞ gerisi boş sıfır) Kullanılmış

9. Sınıf Matematik Konu Anlatımlı (Güvender Yayınları 10TL) Kullanılmış-yıpranmış-sayfa eksiği yok

40 Seansta Kolay Matematik (Okyanus yayınları 17. seans’a kadar çözülmüş gerisi temiz sıfır.20TL) Kullanılmış

MAT 1-2 SORU BANKASI (B) (BİREY %50’si dolu 15TL) kullanılmış eksik sayfalar var 5’igeçmez toplamda

MAT 1-2 SORU BANKASI (A) (BİREY %90’ı boş 10TL) az kullanılmış

11.SINIF FELSEFE (ZİRVE YAYINLARI %50’si kullanılmış gerisi temiz sıfır 7TL)KULLANILMIŞ

YGS-LYS TÜRKÇE SORU BANKASI (B) (BİREY %90 dolu 15TL) kullanılmış yıpranmış

YGS LYS COĞRAFYA SORU BANKASI (B) (BİREY %95 boş 15TL) KULLANILMIŞ

YGS TARİH SORU BANKASI (EİS(Birey) YAYINLARI 144 sayfa 35’e kadar çözülmüş gerisi temiz sıfır 10TL) KULLANILMIŞ

YGS-LYS COĞRAFYA SORU BANKASI (A) (BİREY 10TL) AZ KULLANILMIŞ

YGS-LYS TÜRKÇE SORU BANKASI (A) (BİREY 240 sayfa 117’e kadar kullanılmış gerisi temiz sıfır 10TL) kullanılmış

20 YGS TÜRKÇE DENEMESİ (FEM YAYINLARI 10deneme çözü1müş 10TL) KULLANILMIŞ

EDEBİYAT LYS SORU BANKASI (BİREY %95’i boş 15TL) KULLANILMIŞ

YGS-LYS GEOMETRİ SORU BANKASI (B) (BİREY YAYINLARI 320 sayfa 15’e kadar kullanılmış gerisi temiz sıfır 15TL) SIFIRA YAKIN

YGS-LYS GEOMETRİ SORU BANKASI (A)(BİREY YAYNILARI 240 sayfa sayfa 15’e kadar kullanılmış gerisi temiz sıfır 10TL) SIFIRA YAKIN

BİREY YGS FELSEFE KONU ANLATIM FÖYÜ (20FÖY 6.föye kadar kullanılmış gerisi temiz 15TL)

BİREY YGS TARİH KONU ANLATIM FÖYÜ (45 FÖY 11.föye kadar testler çözülmüş kullanılmış gerisi full boş temiz 30TL) TEMİZ

BİREY YGS LYS TÜRKÇE KONU ANLATIM FÖYÜ (60 FÖY testlerin %80’i çözülmüş 30TL) TEMİZ

BİREY YGS-LYS COĞRAFYA KONU ANLATIM FÖYÜ (90 FÖY 43. Föye kadar testler çözülmüş kullanılmış gerisi full boş temiz. 30TL)

BİREY LYS EDEBİYAT KONU ANLATIM FÖYÜ (54 FÖY bn boşluklar doldurulmuş testlerin %20’si çözülmüş 30TL) TEMİZ

BİREY LYS MATEMATİK 2 KONU ANLATIM FÖYÜ (TOPLAM 84 FÖY 33.FÖYE KADAR KULLANILMIŞ GERİSİ FULL TEMİZ BOŞ 40TL)

BİREY YGS-LYS MATEMATİK 1 KONU ANLATIM FÖYÜ (TOPLAM 60FÖY 43.FÖYE KADAR KULLANMIŞ GERİSİ TEMİZ SIFIR30TL)

BİREY YGS-LYS GEOMETRİ KONU ANLATIM FÖYÜ (TOPLAM 78FÖY FÖY 8’E KADAR ÇÖZÜLMÜŞ gerisi boş temiz 30TL)

NOT:HEPSİNİN CEVAPLARI İÇERİSİNDEKİ BOŞLUKLARI DOLDURMAK İÇİN ARŞİVİ DE SİZE GÖNDERECEĞİM

2012 FEM YGS-LYS SAYISAL DERGİSİ %70’i BOŞ 130TL (21 ADET TAM)
11.SINIF SAYISAL FEMSET 2011BASIMI %70’İ BOŞ 55TL (5 ADET TAM)

KİTAPLARIN YANLARINDAKİ ÜCRETLER KIRTASİYELERDEKİ TAMAMEN YENİ ALINAN KİTAPLARIN ÜCRETİDİR YANINDA SİZLERE YOL GÖSTERECEK BİR KAÇ HEDİYE DE GÖNDERECEĞİM.BİR SORUNUZ VARSA ÖZELDEN MESAJ İLE VEYA KONUNUN ALTINA MESAJ ATABİLİRSİNİZ.

HEPSİNİN SIFIR FİYATI NORMALDE 1500TL'E GELİYOR TABİ KULLANILMIŞ VE İKİNCİ EL OLMALARINDAN DOLAYI %90 İNDİRİM İLE HEPSİNİ 125TL'DEN BIRAKIYORUM YURTİÇİNDE KARGO ÜCRETSİZDİR