2014 te oynadığım oyunu bulamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
sene 2013-2014 bi bilgisayarım vardı sistemi bayağı yüksekti gta 5 i ultra grafiklerde kaldırırdı yani bayağı iyi bi sistemim vardı onda bi oyun oynuyodum böyle külüstür arabalar vardı paslı arabalar falan arabalarla savaş yapıyoduk rocket league gibi ama top yoktu araçlarla savaşıyoduk daha doğrusu çarpışan arabalar oyunuydu ve grafikleri çok güzeldi o oyunun adını bilen yazabilirmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

sene 2013-2014 bi bilgisayarım vardı sistemi bayağı yüksekti gta 5 i ultra grafiklerde kaldırırdı yani bayağı iyi bi sistemim vardı onda bi oyun oynuyodum böyle külüstür arabalar vardı paslı arabalar falan arabalarla savaş yapıyoduk rocket league gibi ama top yoktu araçlarla savaşıyoduk daha doğrusu çarpışan arabalar oyunuydu ve grafikleri çok güzeldi o oyunun adını bilen yazabilirmi
hatta yarış modu falanda vardı

Noire969

Asistan
Reaksiyon puanı
105
flatout 2 falan değil dimi bak bir internetten

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Mesaj otomatik birleştirildi:

hatta yarış modu falanda vardı
Blur?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,353
Blur