2011 yılında açtığım hiç teweet dahi atmadığım hesap neden askıya alınır?

Bu konuyu okuyanlar

ekselans0042

Asistan
Reaksiyon puanı
6
merhaba arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi 2011 yılın köyüm adını twitter hesabı açmıştım hiç bir tweet atmamama rağmen sadece cumhurbaşkanlığı gibi bir kaç takip vardı illegal hiç bir tweet vs olmamasına rağmen 2-3 ay önce giriş yapmıştım hesap askıya alındı diyerek işlem yaptırmıyordu bende bir link bulmuş ordan kaldırılmasını rica etmiştim..

şimdi tekrar giriş yapınca yine hesap askıya alındı diyor..

9 yılda toplam 9 defa giriş yapmamışımdır aktif bir hesap değil ama köyümün adı olunca canım sıkıldı , hesabı nasıl kurtarırım yardımcı olabilirmisiniz

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
merhaba arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi 2011 yılın köyüm adını twitter hesabı açmıştım hiç bir tweet atmamama rağmen sadece cumhurbaşkanlığı gibi bir kaç takip vardı illegal hiç bir tweet vs olmamasına rağmen 2-3 ay önce giriş yapmıştım hesap askıya alındı diyerek işlem yaptırmıyordu bende bir link bulmuş ordan kaldırılmasını rica etmiştim..

9 yılda toplam 9 defa giriş yapmamışımdır aktif bir hesap değil ama köyümün adı olunca canım sıkıldı , hesabı nasıl kurtarırım yardımcı olabilirmisiniz
sadece tahmin ediyorum uzun süre girmemenden dolayı fake hesap fln sanılıp kapatılmış olabilir

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Kullanıcı adı boşa çıksın diye sistem otomatik askıya alıp kapatıyor hesabı diye biliyorum.

ekselans0042

Asistan
Reaksiyon puanı
6
sadece tahmin ediyorum uzun süre girmemenden dolayı fake hesap fln sanılıp kapatılmış olabilir
bu durumdan nasıl hesabı askıdan kurtarabilirim acaba?
Sistem otomatik olarak aktif olmayan hesapları askıya almış olabilir.
Oldukça normal bir olay bu :)
bence anormal bir durum istediğim zaman hesaba girerim :)
Kullanıcı adı boşa çıksın diye sistem otomatik askıya alıp kapatıyor hesabı diye biliyorum.

hesaba giriş yapıyorum profil resmi vs. duruyor ama şifre değiştirme gibi işlemlerde hesap askıya alındı diyor yani hesap silinmemiş bu durumda nasıl geri kurtarırım acaba?

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
nasıl açılıyor bu askıya alınan hesaplar bilgisi olan var mı ?

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
nasıl açılıyor bu askıya alınan hesaplar bilgisi olan var mı ?
Mail haricinde açmanız mümkün değil. Twitter hesabınıza bağlı olan mail adresi ile Ingilizce bir mail atmayı deneyin. Sorununuza çözüm olur demiyorum ama tek yolu budur

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
telefon numarası girmediğin için askıya alınmış olabilir.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930

Yumurta hesap olduğundan kapatıyor