2011 Lisanslı Forma Kazanma Şansı (yarışma)

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Güncelleme: 17 Ağustos Salı 02:14

Arkadaşlar en iyi 6 kişi 7 sini bildi maçların. Bunların arasında ilk bilen olan Uğur Kanber forma ödülünü kazandı. Yaptığı tahminlere buradan bakabilirsiniz: Futbolun kalbi futbolkopat'ta atıyor. Doğru tahminleri yapın, futbol bilginizi ispatlayın. . Bu haftadan sonra ilk bilen yerine başka bir uygulamaya gideceğimiz kesin ama henüz karar veremedik. 1 gün içerisinde duyurmaya çalışacağız.

------

Arkadaşlar daha önce Dünya Kupası yarşımamızda 1. olan arkadaşımıza Logitech v320 Kablosuz mouse verdiğimizi duyurmuştum. Ve yeni yarışmamız olan Futbolkopat'tan bahsetmiştim ve sponsor bulup büyük ödüller vermeye çalışacağımızı söylemiştim.

Şimdi nihayet sponsor bulduk ve Her hafta Turkcell Süper Lig maçlarının sonuçlarını en iyi bilene istediği takımın lisanslı 2011 sezon formasını hediye ediyoruz.

Her hafta 1. olan ve ödülü kazanan arkadaşımızı buradan duyuracağım.

Bu yarışmamız Facebook üyelik istiyor arkadaşlar. Bir de size kazanacağınız takdirde ulaşabilmemiz için facebook emailinizi alıyor. Onun dışında hiçbir özel bilginizi vs almıyor

Ödüllü Yarışmamıza katılmak için Futbolkopat Facebook Uygulaması

Yarışmamızın Hayran Sayfamıza üye olup bizi takip etmek isterseniz

Futbolkopat | Facebook sayfamıza hayran olabilirsiniz.

Tüm forum arkadaşlarımı bekliyorum...:clap:

Arkadaşlar, bu arada buradan da yaptığımız tahminleri paylaşırsak hoş olur diye düşündüm:

Bu hafta için benim tahminlerim:

14 Ağustos 2010 Cumartesi
20:00 Gaziantepspor yener - Kasımpaşa
20:00 Sivasspor -berabere Galatasaray
22:00 Eskişehirspor -berabere Gençlerbirliği
22:00 Bucaspor - Beşiktaş yener
15 Ağustos 2010 Pazar
19:30 Ankaragücü - Trabzonspor yener
21:00 Karabükspor - Manisaspor yener
21:45 Fenerbahçe -berabere Antalyaspor
16 Ağustos 2010 Pazartesi
21:00 İstanbul B.B. yener- Kayserispor
21:00 Bursaspor yener- Konyaspor

Bu arada bu haftanın tahminleri cumartesi ilk maç başlangıcından itibaren sona erecek, İkinci hafta tahminleri Pazartesi Son maç bitiminden itibaren başlayacak.
------------
Arkadaşlar kendimi tanıtmam gerekirse bir kaç üniversite arkadaşımıla beraber Türkiye'de girişimler yapmaya çalışıyoruz internet alanında. Daha önce de girişimlerimizi bu forumumuzdan duyurmuştum.

Örneğin Twitwinner adlı girişimimiz Amerika'da sizlerin yüzlerce oyu sayesinde 2010 Mart ayının 2. si olmuştu.

http://forum.shiftdelete.net/konu-d...liyorum-dunya-capinda-yarismaya-katildik.html

Daha sonrasında da Dünya Kupası ile ilgili yarışmamızı yine buradan duyurmuştum. Konumuza özellikle sadece bu forumdaki arkadaşlarımızdan yaklaşık 500 kişi katıldı ve 1. olan Alihan Kurutaş arkadaşımıza Logitech v320 kablosuz mouse'u gönderdik. Önceki konumuzun ilk yarışma linki ve sonraki ödülü duyurduğumuz link:

http://forum.shiftdelete.net/konu-d...dene-v320-logitech-kablosuz-mouse-hediye.html (En yakın Tahmin edene: v320 Logitech Kablosuz Mouse Hediye)

http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/160667-288-puanla-1-olan-alihan-kurutasi-tebrik-ederiz.html (288 Puanla 1. Olan Alihan Kurutaş'ı Tebrik Ederiz.)

Edit: Linkler düzeltildi.

RealCeday

Asistan
Reaksiyon puanı
2
o kadar iyi tahmin yapsam formayı napıyım gider iddaa oynarım

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
o kadar iyi tahmin yapsam formayı napıyım gider iddaa oynarım

Hocam, İddia oynarsan kaybetme şansın var. Biz özellikle iddia olmaması için yarışma düzenliyoruz. Bu bir kumar, iddia vs değil. Para vermiyorsun. Yarışma. Bedava katılıyorsun. 9 maç var her hafta, o kadar:flowers:

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar, bu arada buradan da yaptığımız tahminleri paylaşırsak hoş olur diye düşündüm:

Benim tahminlerim:

15 Ağustos 2010 Pazar

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42

Benim tahminlerim:

15 Ağustos 2010 Pazar

hepsi ağız üstü yatar sana diyeyim.

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
orlylx.jpg

physco

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yarışma bedava çalışırım kazandım

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
kendime güvensem sportoto oynarım milyarlar kazanırım :D

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sayın Rektörüm, kendimi tanıtmam gerekirse bir kaç üniversite arkadaşımıla beraber Türkiye'de girişimler yapmaya çalışıyoruz internet alanında. Daha önce de girişimlerimizi bu forumumuzdan duyurmuştum.

Örneğin Twitwinner adlı girişimimiz Amerika'da sizlerin yüzlerce oyu sayesinde 2010 Mart ayının 2. si olmuştu.

http://forum.shiftdelete.net/konu-d...liyorum-dunya-capinda-yarismaya-katildik.html

Daha sonrasında da Dünya Kupası ile ilgili yarışmamızı yine buradan duyurmuştum. Konumuza özellikle sadece bu forumdaki arkadaşlarımızdan yaklaşık 500 kişi katıldı ve 1. olan Alihan Kurutaş arkadaşımıza Logitech v320 kablosuz mouse'u gönderdik. Önceki konumuzun ilk yarışma linki ve sonraki ödülü duyurduğumuz link:

http://forum.shiftdelete.net/konu-d...dene-v320-logitech-kablosuz-mouse-hediye.html (En yakın Tahmin edene: v320 Logitech Kablosuz Mouse Hediye)

http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/160667-288-puanla-1-olan-alihan-kurutasi-tebrik-ederiz.html (288 Puanla 1. Olan Alihan Kurutaş'ı Tebrik Ederiz.)

Edit:linkler düzeltildi.

graphicxer

Doçent
Reaksiyon puanı
20
futbolkopatbanner.gif

GS'nin 2011 forması buysa.......

Özel üretim herhalde :) Sanırım A. Polat doğru söylemiş :D Taraftar kendi çizdiği formayı yaptırmış baksanıza :)

Çok inandırıcı :) Bursanınkine baksanıza ya :) Adidas'ın 3 sezon önceki kalıbını şimdi puma kullanıyor galiba :D

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
futbolkopatbanner.gif

Özel üretim herhalde :) Sanırım A. Polat doğru söylemiş :D Taraftar kendi çizdiği formayı yaptırmış baksanıza :)

Çok inandırıcı :) Bursanınkine baksanıza ya :) Adidas'ın 3 sezon önceki kalıbını şimdi puma kullanıyor galiba :D

Hocam birçok tipi var bu sadece birisi: Diğer forma çeşitlerine göz atmak isterseniz, birkaç link paylaşayım

TE GALATASARAY'IN 2010 - 2011 SEZONU FORMALARI... gs

Galatasaray 2010 - 2011 Forma Tasarımları - ForumTayfa gs

bursa yeni formaları 2011,bursaspor 2011 forması bursa

bursaspor 2011 forması bursa yeni formaları - bursa

beşiktaş 2010-2011 formaları bjk

Defans Forvet: Fenerbahçe'nin 2010-2011 Sezonu Formaları fb

Fenerbahçe 2010-2011 Yeni Sezon Formaları fb

Fenerbahçe 2010 – 2011 Yeni Sezon Formaları | fb

2010-2011 Sezonu Çubuklu Forma | Organik Futbol fb

https://www.trabzonspor.com.tr/UrunDetay2.aspx?Id=355#dr tb

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam hiç sorma aralarında haber siteleri var diye ben de kandım bunlara ya:cursing: Resmi değiştireceğim. Resmi Store sitelerinde telif hakkı için resme yazı koyuyorlar ya, o yüzden onlara çok bakmamıştım :) Zaten ödül resmi store'dan satın alınarak verilir hocam, ben sadece öylesine google'dan araştırmıştım:thumbup:

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
futbolkopatbanner.gif

Hocam formalar güncellendi. Sanırım sen de linkten almışsın, doğal olarak o da güncellendi :)

Evet arkadaşlar, tahmin yapmayan kalmasın, son 2 gün, en azından ilgilenmeseniz bile desteklerinizi istiyorum arkadaşlar, ne kadar çok arkadaş katılırsa her hafta forma vermeyi o kadar devam ettirebiliriz... Yarışma linki http://apps.facebook.com/futbolkopat

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar en iyi 6 kişi 7 sini bildi maçların. Bunların arasında ilk bilen olan Uğur Kanber forma ödülünü kazandı. Yaptığı tahminlere buradan bakabilirsiniz: http://www.futbolkopat.com/facesport/profileWeek?fid=719347041 . Bu haftadan sonra ilk bilen yerine başka bir uygulamaya gideceğimiz kesin ama henüz karar veremedik. 1 gün içerisinde duyurmaya çalışacağız.

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kazanan arkadaşa göndereceğimiz formasıyla fotoğrafını bize yollarsa , burada yayınlarız inşallah:)

Bu arada arkadaşlar avrupa maçlarını da ekleyelim diyorum ne dersiniz?

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
sıralama lagorıtması yanlıs mısal 20 tahmın de 9 dogru bulmus bırısı 9 tahmınde 7 dogru bulmus bırınden yuuksek puanda..

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sıralama lagorıtması yanlıs mısal 20 tahmın de 9 dogru bulmus bırısı 9 tahmınde 7 dogru bulmus bırınden yuuksek puanda..

Hocam daha önce yapılan eski tahminler vs var biraz karıştırdı ortalığı onu kısa zamanda düzenleyeceğiz... uyarın için teşekkürler:) bu arada tekrar söyleyeyim arka sayfada kaldı; avrupa maçlarını da ekleyelim diyorum, ne dersiniz?