2011-2012 sezonu Galatasaray formaları!

Bu konuyu okuyanlar

preferst

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Ruhunu ortaya koy. Aldım parçalı formayı çokta güzel olmuş

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Bir şey dikkatinizi çekti mi? Parçalı formalar bugüne kadar sağ taraf her zaman sarı olmuştur. Nike ise tam tersi sağ tarafa kırmızı ​yapmış. (Bakıldığında sol kesim) İlginç...
a10fp2.jpg

dkard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gerçek parçalıda aynı zamanda kollar ve sırt da parçalıdır...

rimoteb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yavvv sezon başında nike la anlaştığımızı duyunca gerçekten sevinmiştim heahh adam gibi bi forma yapılacak diye bide üstüne yeni başkanımız galatasarayın forması parçalıdır diyince daha sevinmiştim adam gibi tam parçalı bir formaya kavuşacağımız için ama gördüm ki yine hüsran yine hüsran. İlk olarak parçalı forma standart kalıpla üretilmiş forma bu formanın aynısını geçen yıllarda trabzon giymişti halbuki galatasaray nike klansmanında a sınıfında yani özel takım statüsünde o zaman neden bizim gerçek ruhumuzu yansıtan bir parçalı yapılmadı ve bu parçalı formanın neden arkası düz kırmızı tamam uefa kriterleri var ancak arkaya yine parçalı deseni verilip numaranın arkasına bir düz zemin yerleştirilebilirdi ki böylece arka kısımda da parçalı bir forma görüntüsü oluşurdu kaldıki formadaki nike logosu da siyah olduğu için görünmüyor nasıl bir acemi yaptıysa artık renk kombinasyonundan haberi yokmuş heralde, diğer bir konuda siyah forma bugün inceledim ve hayatımda hiç bu kadar dandik kötü tasarlanmış bir forma görmedim arkadaşın dediği gibi bildiğin antrenman forması yazık keşke hiç geçmeseydik nike bu formaları herkez tasarlayabilirdi lotto bile ahhhhhh ahhhhh.

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
siyahla parçalı güzel duruyor.
Geçen sene mor bu sene civciv sarısı.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Bir şey dikkatinizi çekti mi? Parçalı formalar bugüne kadar sağ taraf her zaman sarı olmuştur. Nike ise tam tersi sağ tarafa kırmızı ​yapmış. (Bakıldığında sol kesim) İlginç...
a10fp2.jpg
gerçek parçalıda kalbin üzeri kırmızıdır zaten. geçen yılki ters parçalıydı. bu sene normale dönmüşler.