2009' da Directx 11' e Merhaba Dermiyiz.

Bu konuyu okuyanlar

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Amd-Ati firmasının yakın gelecekte ki planları arasında Directx 11 uyumlu ekran kartları ve yeni nesil Opteron işlemciler var.

Amd-Ati firmasının 2009 yılına kadar hazırladığı yol haritasında R800 altyapısını kullanan Directx 11 uyumlu ekran kartlarından tutun, yeni nesil Opteron işlemcilere kadar birçok planı var. Bunların en dikkat çekenleri 2009 yılında 32nm olarak hazırlanacak işlemciler, Directx 11 uyumlu ekran kartları ve DDR3 Ram belleklerin standart olması.

Directx 10 daha yeni yeni yaygınlaşmaya ve oyunlar da kullanılmaya başlanırken, 2009 tarihi için Directx 11 planları sizce de erken değil mi?

Alıntı : http://www.techno-labs.com/content_screen.asp?YID=1630

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
directx 10 gerçekten muhteşem bişey grafikler gerçeğe çok yakın 11 heralde gerçek olur şu call of duty 4 çıksaydı daha ii olurdu

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Off Off yazılım yüzünden donanım değiştirmekten bıktım wallahi ...

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
alperveli dedi ki:
directx 10 gerçekten muhteşem bişey grafikler gerçeğe çok yakın 11 heralde gerçek olur şu call of duty 4 çıksaydı daha ii olurdu
Call of duty 4 bu ayın sonunda çıkıyo..

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Dx10'un üstün farkını yayınlanan videolarla gördük.Dx11'de görüntü farkı tahminlerin üstünde olur.

Ancak Dx11'in çıkması biraz daha uzun sürer bence.Uyumlu donanımların oluşturulması ve dx10'un yeteri kadar geliştirilmesi zaman alır.

auschwitz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaa birisi bana yardım etsin ben vista için olan direct x 10 u yükledim artık en son oyunları açıyorum bilgisayar modernleşti 6-7 ay önceki oyunlar açılmıyor eski oyunlarımı oynayamıyorum direct x 9 u tam olarak bulabilen indirmem için bir site adresi verirse çok makbul geçcek :( :( :(

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
auschwitz dedi ki:
yaa birisi bana yardım etsin ben vista için olan direct x 10 u yükledim artık en son oyunları açıyorum bilgisayar modernleşti 6-7 ay önceki oyunlar açılmıyor eski oyunlarımı oynayamıyorum direct x 9 u tam olarak bulabilen indirmem için bir site adresi verirse çok makbul geçcek :( :( :(
www.microsoft.com

auschwitz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oraya girdim en sağlam ordan bulurum dedim ama bir sürü direct x dosyasının indirilme linki war ben hangisini indireceğimi bilmiyorum :(

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
auschwitz dedi ki:
oraya girdim en sağlam ordan bulurum dedim ama bir sürü direct x dosyasının indirilme]

en son hazırladığımız güncell yazılımlar başlığında var... shifdelete download sayfasına girip, sistem yazılımlarına bakabilirsin...orada mevcut ve sürekli güncelleniyor...