2000 TL bütçeyle Redmi Note7 mi Honor 10 lite mı?

Bu konuyu okuyanlar

lHGl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhabalar birazdan telefon alacağım, Xiaomi Redmi Note 7 vs Huawei Honor 10 Lite mı? 2000 TL bütçe, şimdiden teşekkür ediyorum.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Redmi note 7 düşünmeden al.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Tartışmasız Redmi Note 7 tabiki
Honor 10 Lite'da type-c girişi bile yok yıl olmuş 2019 lütfen ama
ayrıca "Lite " diyorsun isminde bile hayır yok bence hiçbir markanın Lite modeli alınmamalı şarj girişinden bile kırpıyor adamlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada bende Redmi Note 7 ile k20 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım bütçem 2000 tl k20 fiyatı ne kadar gelir bilmiyorum sizce ne kadar olur kafam çok karışık lütfen yardımcı olun ?

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Tartışmasız Redmi Note 7 tabiki
Honor 10 Lite'da type-c girişi bile yok yıl olmuş 2019 lütfen ama
ayrıca "Lite " diyorsun isminde bile hayır yok bence hiçbir markanın Lite modeli alınmamalı şarj girişinden bile kırpıyor adamlar

bu arada bende Redmi Note 7 ile k20 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım bütçem 2000 tl k20 fiyatı ne kadar gelir bilmiyorum sizce ne kadar olur kafam çok karışık lütfen yardımcı olun ?

Problem Type-C değil.

SoC olarak Redmi Note 7 çok daha üstün. RAM'i 4 GB (Honor da 3)
ROm 64 gb, honor 32

Bir sürü üstünlüğü var.

Hala oturmuşsunuz "Yıl olmuş 2019 type-c neden yok?"

Type-c'nin bir miktar pahalı olduğunu size nasıl anlatalım genç arkadaşım. Pahalı işte şu dönemlerde. Zaman içerisinde tabii ki geçilecektir ama lütfen mesele şarj girişi değil!

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Gm nasıl önermiyorsun. :)

Ben saf androidlerde telefon rehberinin google ile senkronizasyonunu sevmiyorum.
ben saf android'in kendisini sevmiyorum en nefret ettiğim şey ise google arama çubuğunun altta sabit olması bu yüzden saf android arayüzlü telefon kullanmam oxygen os'u tercih ederim
edit: favorim miuı

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
ben saf android'in kendisini sevmiyorum en nefret ettiğim şey ise google arama çubuğunun altta sabit olması bu yüzden saf android arayüzlü telefon kullanmam oxygen os'u tercih ederim
edit: favorim miuı

Nova launcher yüklenince giderilebiliyor onlar. Ama senkronizasyon konusunu arkadaşa sormak istedim.