Öneri 2000 TL bütçe F/P klavye, mouse, kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

PC TOPLANDI :)

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Klavye, mouse, kulaklık. 2 Bin lira bütçem var. F/P önerirseniz çok sevinirim.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
2. el düşünürmüsün ?

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774

Böyle olabilir.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16

Böyle olabilir.
Hocam kulaklık ve mouse efsane. Ancak klavye pek hoşuma gitmedi açıkçası. Num tuşları olmayan klavye sevmiyorum ben. Tam board mı deniyordu bir şey deniyordu işte öyle olması lazım. Num tuşları da olacak :D

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
Hocam kulaklık ve mouse efsane. Ancak klavye pek hoşuma gitmedi açıkçası. Num tuşları olmayan klavye sevmiyorum ben. Tam board mı deniyordu bir şey deniyordu işte öyle olması lazım. Num tuşları da olacak :D
Ne güzel takım olmuştu. :)

Buna bakın.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958

Böyle olabilir.
Hocam güzel öneri olmuş aslında. 3 ürünüde yakından tanıyorum sadece Apex 3 TKL ürünü SteelSeries olmasından dolayı boş fiyatlı bir ürün. Mekanik klavye olmadığı gibi tepkime süresi sınıfının ortalarında kalıyor. Aynı zamanda tuş dizilişi ergonomik değil. O fiyata mekanik klavye bulunabiliniyor.

Rival 3'ün bluetoothlu olan modelini kullanıyorum. Tam bir görev adamı olduğunu söyleyebilirim. Gündelik kullanımda bir sorun yaşatmadığı gibi online oyunlarda istenilen yanıtı veriyor doğru bir mouse pad seçimi ile. Sonrasında yapılcak skatez değişimi ile performansını biraz daha arttırabilirsiniz.

CM-CH321 modeli eski sürücüleri kullanıyor diye biliyorum. Fiyat olarak makul ama internetten araştırılmasını tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne güzel takım olmuştu. :)

Buna bakın.
Yine muhalefet olacağım ama çok eski bir ürün. 3 TKL modeli ile kıyaslamam gerekirse oyun performansı olarak SteelSeries, gündelik kullanımda Logitech'in eli daha güçlü. Umarım niyetim yanlış anlaşılmamıştır.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Hocam güzel öneri olmuş aslında. 3 ürünüde yakından tanıyorum sadece Apex 3 TKL ürünü SteelSeries olmasından dolayı boş fiyatlı bir ürün. Mekanik klavye olmadığı gibi tepkime süresi sınıfının ortalarında kalıyor. Aynı zamanda tuş dizilişi ergonomik değil. O fiyata mekanik klavye bulunabiliniyor.

Rival 3'ün bluetoothlu olan modelini kullanıyorum. Tam bir görev adamı olduğunu söyleyebilirim. Gündelik kullanımda bir sorun yaşatmadığı gibi online oyunlarda istenilen yanıtı veriyor doğru bir mouse pad seçimi ile. Sonrasında yapılcak skatez değişimi ile performansını biraz daha arttırabilirsiniz.

CM-CH321 modeli eski sürücüleri kullanıyor diye biliyorum. Fiyat olarak makul ama internetten araştırılmasını tavsiye ederim.

Yine muhalefet olacağım ama çok eski bir ürün. 3 TKL modeli ile kıyaslamam gerekirse oyun performansı olarak SteelSeries, gündelik kullanımda Logitech'in eli daha güçlü. Umarım niyetim yanlış anlaşılmamıştır.
Valla niyetiniz biraz 2.el ürün satıp parayı cukkalamak gibi geldi bana :D

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
Son düzenleme:

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
@hakanyargici Hayır yanlış anlamadım fikrinizi belirtmeniz iyi oldu. Klavye konusunda bende tam net fikre sahip değilim.

@hakanyargici @PC Toplamalıyım bu klavye hakkında görüşleriniz neler?
Belirttiğiniz klavyeyi hiç kullanmadım. Bir fikrim yok maalesef.

Valla niyetiniz biraz 2.el ürün satıp parayı cukkalamak gibi geldi bana :D
Yok hocam, 2000TL klavye fare gibi harici oem bileşenler için günümüzde pek yeterli değil.

Sadece klavyeyi temiz 2. el tercih etmeniz bile bütçeniz karşılığında daha fazla verim almanızı sağlar diye düşünüyorum.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Tavsiyem fareni Rival 3 al. Eski bir ürün günümüz için ama kalan paranı klavyeye yatırman daha iyi olur.

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,755
Kulaklık iptal. Mouse ve klavye sadece :D
Mouse g502 hero ben g502 lightspeed kullanıyordum öneririm.