Soru 2000 lira kulak içi kulaklık tavsiyesi

James Howlett

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,315
Arkadaşlar kız arkadaşıma kulaklık alacam sağlam olması tercihim, düşmelere vs dayanıklı su konusunda dayanıklı ve sesi yüksek gelmesi önemli.

Kriterlerim bu buna uygun kulaklık var mıdır?

lordare

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,909
Huawei Freebuds 5i

4i olanını 4-5 defa su dolu lavaboya düşürmüştüm (o şıp sesi geldi) kuruladıktan 2 gün sonra çalıştı aradan 1 yıl geçti hala kullanıyorum (siz siz olun kulakiçi kablosuz kulaklık takılı iken diş fırçalamayın)

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,520
Huawei Freebuds 5i

4i olanını 4-5 defa su dolu lavaboya düşürmüştüm (o şıp sesi geldi) kuruladıktan 2 gün sonra çalıştı aradan 1 yıl geçti hala kullanıyorum (siz siz olun kulakiçi kablosuz kulaklık takılı iken diş fırçalamayın)
Hocam bende Vivo Tws kulaklık vardı, montumun cebinde kalmış Annem kontrol etmeden çamaşır makinesine atmış, pert oldu üzülmüştüm pahalıydı çünkü 😂

lordare

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,909
Hocam badirelerimi anlatsam bitmez, 3 kere ameliyat, kekemelik, 1 gözde miyop, 1 gözde astigmat ne ararsan var bende, yine de Allah'a şükür hayattayım 😂
İşte hayattan zevk almak derken kastettiğim zevk bu :) nice aksiyonlar yaşanmış hayat film yapılsa trajedi komedi hepsi olur bunlardan ne kadar güçlü olduğumuza gülerek çıkmak en güzeli :)

Huawei kulaklık candır. iPhone'a rakip olduğu dönemden kalma ekosistem ürünleri kalitesini devam ettiriyor akıllı saat, kulaklık gibi ürünlerin kalitesi gerçekten takdire şayan

SPECİAL FORCES

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,915
Arkadaşlar kız arkadaşıma kulaklık alacam sağlam olması tercihim, düşmelere vs dayanıklı su konusunda dayanıklı ve sesi yüksek gelmesi önemli.

Kriterlerim bu buna uygun kulaklık var mıdır?
Huawei Freebuds 5i öneririm hocam.

Son düzenleyen moderatör: