2000- 3500 TL Arası Telefon Önerisi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

ahm@

Profesör
İyi akşamlar arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim fiyat dolaylarında telefonlara bakıyorum. Telefonda aradığım özellikler ise şunlardır:
1) Telefon kullanırken çok ısınmasın.
2) Kamera Çözünürlüğü hakkında pek bi değer veremeyeceğim ama güzel fotoğraf ve video çekebilsin. Ne kadar yüksek olursa benim için o kadar iyi olur :)
3) Telefon Uzun Ömürlü olsun ( Yaklaşık 4-5 yıl)
4) Telefon akıcı olsun. (Burada akıcılıktan kastım, telefonda gündelik kullanımlarda donmalar olmasın.)
5) Ara ara telefonda Clash Royale oynarım. Ancak yinede ortalama oyunları açabilsin.
İnternette Xİaomi Mi9T'yi gördüm fiyatı 3000 TL'nin altına düşmüş. Bu telefon önerir misiniz? Ayrıca Pro versiyonu Türkiye'ye gelecekmiş. Aralarındaki farklar nelerdir? O telefonu beklemeye değer mi? Bu model dışında başka marka ve model de önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
Mİ 9T Pro 4000₺’den 4500₺’ye çıkarıldı. Hani az oyun oynayacaksanız Mİ 9T modeli de işinizi güzel görür. Black friday’i beklerseniz biraz daha ucuza bulursunuz. Ama bu arada Redmi Note 8 Trye gelirse o da değerlendirilebilir bir cihaz fiyatı çok önemli. A70 de ucuza bulunursa alınabilir bir cihaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsiburada'da 2700 tl ben oradan almayı düşünüyorum bir de akıllı bileklik olarak MI Band 4 ile Honor Band 4 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ?
bence mi band 4. Geçenlerde mi band 4 180 lira civarlarına düştü hb’de ve trendyolda black fridayde daha fazla düşer ben de bekliyorum.

Webhead

Dekan
Mİ 9T Pro 4000₺’den 4500₺’ye çıkarıldı. Hani az oyun oynayacaksanız Mİ 9T modeli de işinizi güzel görür. Black friday’i beklerseniz biraz daha ucuza bulursunuz. Ama bu arada Redmi Note 8 Trye gelirse o da değerlendirilebilir bir cihaz fiyatı çok önemli. A70 de ucuza bulunursa alınabilir bir cihaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence mi band 4. Geçenlerde mi band 4 180 lira civarlarına düştü hb’de ve trendyolda black fridayde daha fazla düşer ben de bekliyorum.
hepsiburada.com'da 200 tl honor band ise 250 tl arada çok uçurum fiyat farkı yok hangisini alsam bilmiyorum bu arada Mİ9T için bende black friday'i bekliyorum

Arkadaşlar tekrardan merhabalar. Mİ 9T'yi n11 de mobifon adlı bir satıcı 2979 TL ye satıyor. Burdan almayı düşünüyorum ama bu satıcı güvenilir midir? Bu satıcı ile ilgili bilgi sahibi olan veya bu satıcıdan daha önce ürün alan var mı? Ayrıca alanmemnun diye bi yer daha var. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son mesajlar