2000₺ 3000₺ arası hangi telefonu almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Redmi Note 9 Pro öneren çok olacaktır. Ama kimse düşünmüyor ki Kamera Modülü içine kronik olarak toz alıyor :).
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama yine de alabilirsiniz güzel cihaz. Kronik sorun olan toz girmesi garanti kapsamında mıdır bilemem hocam.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Redmi Note 9 Pro öneren çok olacaktır. Ama kimse düşünmüyor ki Kamera Modülü içine kronik olarak toz alıyor :).

Ama yine de alabilirsiniz güzel cihaz. Kronik sorun olan toz girmesi garanti kapsamında mıdır bilemem hocam.
Keşke biraz araştırma yapıp böyle bir yorum yapsaydınız, note 9 pro ilk üretim partide toz alma sorunu mevcuttu xiaomi resmi sayfası bunu doğruladı ve bu sorunu yaşayanların telefonlarının değişimlerini yaptı ve sorun ortadan kalktı 1 aydır kullanıyorum henüz toz almadı.

Redmi Note 9 Pro almanı tavsiye ederim.

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Keşke biraz araştırma yapıp böyle bir yorum yapsaydınız, note 9 pro ilk üretim partide toz alma sorunu mevcuttu xiaomi resmi sayfası bunu doğruladı ve bu sorunu yaşayanların telefonlarının değişimlerini yaptı ve sorun ortadan kalktı 1 aydır kullanıyorum henüz toz almadı.

Redmi Note 9 Pro almanı tavsiye ederim.
Bende ederim hocam internette okuduğum haberlerde gördüm ben de zaten :D. Şahsen kullanmadım cihazı.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Bende ederim hocam internette okuduğum haberlerde gördüm ben de zaten :D. Şahsen kullanmadım cihazı.
İnternette bu sorunu yaşayanlar vardı ilk alanlarda çokça bu sorun oluştu fakat ikinci ve diğer parti üretimlerde sorunu düzelttiler ve bu sorunu yaşayan kişilerin telefon değişimlerini yaptılar. Artık kalmadı sanırım.

• Beğen
Reactions: bwr

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942

Üretim esnasında olan bir sorun belli sayıda partide var hepsinde değil ve garanti kapsamında eğer böyle bir sorunla karşılaşırsanız en yakın servise telefonunuzu getirin gibi bir açıklama yaptı Xiaomi Türkiye

2000₺ 3000₺ arası hangi telefonu almalıyım
Redmi Note 9 Pro öneririm acelen yoksa Realme 7'yi bekleyebilirsin o civarlara gelecektir

• Beğen
Reactions: bwr