2000-2500TL arası telefon önerilerini alabilirmiyim

Bu konuyu okuyanlar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
2000-2500 TL arası F/P telefon önerilerini bekliyorum aklımda redmi note 8 var başka bir önerisi olan varmı?

Reaksiyon puanı
6,381
Redmi note 8'i bu fiyata almayın bir kaç ay önce 1500 tl idi. Bütçenize uygun tcl plex var alınabilecek ki o da çok kalitesiz alınabilirliği tartışılır bir telefon. İkinci el bri amiral gemisi çok daha mantıklı olacaktır. S9 plus gibi. Ama illa ki sıfır istiyorsanız da biraz artırıp mi9T öneririm. Tcl plex de almanızı önermem.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
İkinci ele pek güvenemiyorum daha önce hiç ikinci el telefon alım tecrübem olmadığı için pek ikinci ele girmek istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1-2 aya kadar telefon fiyatlarında düşüş yaşanabilir mi 1-2 ay daha telefon fiyatlarının düşmesini beklemelimiyim? Yoksa artış olabilir mi dahada

Reaksiyon puanı
6,381
İkinci ele pek güvenemiyorum daha önce hiç ikinci el telefon alım tecrübem olmadığı için pek ikinci ele girmek istemiyorum.
O zaman bütçeyi artırmanız gerek. mi9T en mantıklısı.

1-2 aya kadar telefon fiyatlarında düşüş yaşanabilir mi 1-2 ay daha telefon fiyatlarının düşmesini beklemelimiyim? Yoksa artış olabilir mi dahada
Bunun için bir şey söylemek çok zor olur çünkü eskiden yükselir veya alçalabilir diyebiliyorduk ama şimdi...
Eğer illa ki bir tahminde bulunmak gerekirse de önümüzde ki uzun bir süre fiyatlar düşmez gibi duruyor.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
O zaman bütçeyi artırmanız gerek. mi9T en mantıklısı.

Bunun için bir şey söylemek çok zor olur çünkü eskiden yükselir veya alçalabilir diyebiliyorduk ama şimdi...
Eğer illa ki bir tahminde bulunmak gerekirse de önümüzde ki uzun bir süre fiyatlar düşmez gibi duruyor.
TCL Plex markasınıda hiç duymadım adını ilk defa duyuyorum, o yüzden herhangi bir sıkıntı yaşamayalım pek bilindik bir marka değil gibi.

Reaksiyon puanı
6,381
TCL Plex markasınıda hiç duymadım adını ilk defa duyuyorum, o yüzden herhangi bir sıkıntı yaşamayalım pek bilindik bir marka değil gibi.
Bilindik bir marka ama ürettiği telefon alınmaz bir telefon. TCL televizyonlar gibi ekranların önemli olduğu bir çok konuda çok iyi. Yani TCL'in en iyi yaptığı şey ekranlar ama telefonları alınmaz bence.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
GM9 Pro güncel bir telefon değil sanırım 1 seneyi aşkın bir süre önce çıkmış yinede alınabilir mi hala güncelleme desteği alıyor mu?

H1ÇK1R1K

Doçent
Reaksiyon puanı
386
Baktığımda note8 ile arasında pek bi fark göremıyorum arasındaki fiyat farkına değer mi sizce 100-200 TL daha fazla verip 6i almalımıyım?
Hocam batarya daha iyi. Ama chipset konusunda birşey diyemeyeceğim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
TCL dünyanın en büyük ikinci televizyon üreticisi diye tanıtıyprdu kendisini.
Blackberry ve Alcatel bunların.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Son mesajlar