2000-2500 tl arası toplama pc tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

metinoq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ne zamandır bir pc toplamak istiyorum. Bir türlü nasip olmadı. Ya bütçe azaldı veya arttı.

Her neyse konumuza gelelim ben 2000-2500 tl arası bir sistem tavsiyesi rica ediyorum. mouse ve klavye var. Hoparlör ve ekran dahil 3000'e kadar çıkabilirim.

İnşallah bu sefer bir pürüz çıkmazda alırım :)

Eğer alabilirsem inşallah 16-17 eylül 2015 gibi alabilirim. O zaman bir daha sağlamasını yaparız :) (Şimdiden elimde geliştireceğim bir sistem bulunsun istiyorum)

Konuyu başka bir yere açmıştım ama pek ilgi görmedi. Sadece 1 arkadaş sağ olsun yardımcı oldu. Ama ben intel bir sistem kurmak istiyorum ve ekran kartı r9 serisi olursa süper olur.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Doların yükselişiyle birlikte fiyatlar tavan yapmış durumda. Alacağınız zamana daha çok var. O zamana kadar fiyatlar da düşüş olacaktır. Alacağınız zaman yine bu konu üzerinden devam ederiz.

kY6Lzq.png

metinoq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam sağ ol alacağım zaman buraya yazarım. İnşallah bayağı düşer fiyatlar.

Ayrıca intel ve r9 serisi olsa daha iyi olur mu ?

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Tamam sağ ol alacağım zaman buraya yazarım. İnşallah bayağı düşer fiyatlar.

Ayrıca intel ve r9 serisi olsa daha iyi olur mu ?

Bütçeniz varsa intel tercih edin. R9 serisinin hangi kartından bahsediyorsunuz bilmiyorum ama önerdiğim kart çoğu oyunda R9 290X'dan daha iyi performans veriyor. Ayrıca 290X'dan hem daha ucuz hemde maxwell mimarisi ile üretildiği için az güç harcıyor. Yukarıdaki sistem her oyunu ultra ayarlarda rahatlıkla oynatır.

metinoq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim. 10 ay sonra birdaha hortlatırım ben konuyu. Son fikirlerinizi de alırım inşallah. :)