2000 - 2500 TL Arasi Telefon Ne Öneri̇rsi̇ni̇z

Bu konuyu okuyanlar

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
merhaba sdn okurları 2000-2500 tl arası ne önerirsiniz s7 den soğumaya başladım alcaktım vazgeçtim ne önerirsiniz lg sevmiyorum yanıtlarıızı bekliyorum

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Kardeş başka cihaz yok mu htc 3 binlira samsungdan soğudum başka ne önerirsiniz

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Şu anda iki amiral gemi var Htc ve samsung sony gözükmüyor yok ortalarda

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
mate 8 belki ilgini çekebilir. hoş telefon yani.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Bütçeniz yüksek bence birkaç ay daha bekleyin note 7 ve iphone 7 çıksın piyasaya fiyatları belli olsun hem diğer cihazlar 50-100 daha düşer yok bunlar size uymaz ise

S7,G5 veya m10 alabilirsiniz aralarından hangisi derseniz öncelik S7 derim daha sonra iki cihaz benzer özellikte tasarımı hoşunuza gideni alabilirsiniz.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
S7'den niye soğudun ? S7 Edge kullanıyorum belki yardımcı olabilirim. Ben yerinde olsam S7 alırdım.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Edge modelinde herhangi bir soun var mi?Yani "Yerinde olsam S7 alırdım"dedinizde bir sorun olduğu algısı yarandı bende.
O paraya bulabilirseniz S7 Edge alın. Benim memnun olmadığım nokta yok. Home tuşunda kılcal çizikler var ama parmak izini okuyor. Performansa diyecek yok. Fazla kullanmadığımda şarjı 2 gün gidiyor. Bana 1 gün kesin gidiyor ama. Şuan 3. gününde ve %36 Always on display özelliği hem çok şık duruyor,hem dikkat çekiyor,hemde şarjdan tasarruf ediyorsunuz. Yılın telefonu bence.

Tarayıcı666

Asistan
Reaksiyon puanı
21
O paraya bulabilirseniz S7 Edge alın. Benim memnun olmadığım nokta yok. Home tuşunda kılcal çizikler var ama parmak izini okuyor. Performansa diyecek yok. Fazla kullanmadığımda şarjı 2 gün gidiyor. Bana 1 gün kesin gidiyor ama. Şuan 3. gününde ve %36 Always on display özelliği hem çok şık duruyor,hem dikkat çekiyor,hemde şarjdan tasarruf ediyorsunuz. Yılın telefonu bence.
Çizilme filan ben dikkatli kullanırım alırsam,ne olursa olsun şu S7 Edge(Black Onyx) tasarım olarak bağlıyor beni kendine.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Çizilme filan ben dikkatli kullanırım alırsam,ne olursa olsun şu S7 Edge(Black Onyx) tasarım olarak bağlıyor beni kendine.
İstemsiz olan şeyler onlar. İllaki çiziliyor. Benim telefonumun hiçbir tarafında çizik vs. yok sadece home tuşunda var kılcal çizikler. Ama siyah alırsanız belli olmayabilir.

Tarayıcı666

Asistan
Reaksiyon puanı
21
İstemsiz olan şeyler onlar. İllaki çiziliyor. Benim telefonumun hiçbir tarafında çizik vs. yok sadece home tuşunda var kılcal çizikler. Ama siyah alırsanız belli olmayabilir.
Zaten S7 Edge alirsam sirf siyah rengi icin alirim,hakikaten tasarim olarak simdiye kadar yapilmis bence en guzel cihaz.