200 TL Süper Düşük Bütçe Sistem

Bu konuyu okuyanlar

Theream_Dream

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Youtubedeki 25 dollars gaming pc gibi videoların gazıyla başlıkta da gördüğünüz üzere süper düşük bütçeli bir sistem toplamaya karar verdim fakat bilgisizliğimden ötürü sizlerden yardım almak durumundayım. Var mıdır bana böyle bir sistemi toplayabilecek bir babayiğit? Gerekirse 200 liranın üstüne biraz çıkmak sorun olmayacaktır.

Kaldırmasını beklediğim oyunlar ise zaten Deus Ex ve Thief serilerinin ilk oyunları ve Max Payne gibi 2000lerin başından oyunlar. Bu alışılmışın dışında isteğime yardımlarınızı bekliyorum.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Merhabalar,
bu bütçede zor. Ancak ve ancak hırdavatçıları veya sahibinden gibi sitelerden 2. el düşük sistem alabilirsin....

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
2.El Bilgisayarı bile 200 TL ye toplayamazsın aşırı düşük bütçe lütfen bütçeni 1500 TL civarına kadar biriktir 0 aldığına değecek bir sistem önerelim

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Merhabalar,
bu bütçede zor. Ancak ve ancak hırdavatçıları veya sahibinden gibi sitelerden 2. el düşük sistem alabilirsin....
Hocama katılıyorum. Ancak hırdavatçılardan ya da eski ürün satan yerlerden toplanabileceğini düşünüyorum. Ama o da zor.
Bu arada şu videoya bakmanızı öneririm. :D