200 TL bütçe klavye mouse set önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Yusfuay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar açıklamada dediğim gibi 200 TL bütçem var klavye mouse set önerirmisiniz

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
Mouse olarak asla Rush almayın hocam. Yazılımı çok sorunlu ondan dolayı iade ettim.

Yusfuay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

Xinzu

Doçent
Reaksiyon puanı
898
Tavsiye ettiğiniz ürünün artı özelliklerini ve eksi özelliklerini sayabilirmisiniz görüşünüzü yani şimdiden teşekkür ederim

Klavye kasası metal olduğu için biraz ağır, tuşların baskısı çok kaliteli uzun kullanımda sıkıntı yaşatmadı, tuşları çekip çıkarıp temizleyebiliyorsunuz. Sevmediğim yönleri ise ayrıyeten multimedya tuşları yok, ses açıp kısmak için "Fn" tuşuna basmanız gerekiyor "laptoptan masaüstüne geçince bu tuşları aramıyorum değil:D"
Klavye puan: 9/10
Mouse klavyeye göre biraz kalitesiz kalıyor, dokusu ve ele oturuşu güzel fakat aydınlatması ve hafifliği bir eksi sayılır.
Mouse puan: 6/10
Fakat fiyatına göre iyi bir f/p
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavye kasası metal olduğu için biraz ağır, tuşların baskısı çok kaliteli uzun kullanımda sıkıntı yaşatmadı, tuşları çekip çıkarıp temizleyebiliyorsunuz. Sevmediğim yönleri ise ayrıyeten multimedya tuşları yok, ses açıp kısmak için "Fn" tuşuna basmanız gerekiyor "laptoptan masaüstüne geçince bu tuşları aramıyorum değil:D"
Klavye puan: 9/10
Mouse klavyeye göre biraz kalitesiz kalıyor, dokusu ve ele oturuşu güzel fakat aydınlatması ve hafifliği bir eksi sayılır.
Mouse puan: 6/10
Fakat fiyatına göre iyi bir f/p
Ek olarak klavyenin ışık parlaklığı güzel fakat tek bir animasyon seçeneği var "nefes alma" onun dışında renkler aynı "Fn" tuşuyla parlaklığı artırıp kısabiliyorsunuz.

Son mesajlar