200-300TL modem önerisi

Bu konuyu okuyanlar

barismarley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Öncelikle iyi günler. ADSL 16 Mbps internet paketimiz var fakat en fazla 7-8 Mbps alabiliyorum. Sorunun modemde olduğunu düşünüyorum bu yüzden yeni modem almaya karar verdim. Ama öncelikle bir sorum var. İlerde kullanmak için VDSL modem almayı düşünüyorum. ADSL paketi VDSL modemde kullanabilir miyim? Eğer kullanabilirsem 200 300 TL VDSL modem önerir misiniz?

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Öncelikle iyi günler. ADSL 16 Mbps internet paketimiz var fakat en fazla 7-8 Mbps alabiliyorum. Sorunun modemde olduğunu düşünüyorum bu yüzden yeni modem almaya karar verdim. Ama öncelikle bir sorum var. İlerde kullanmak için VDSL modem almayı düşünüyorum. ADSL paketi VDSL modemde kullanabilir miyim? Eğer kullanabilirsem 200 300 TL VDSL modem önerir misiniz?
Link
Ben bu modemin daha üst modelini kullanıyorum arayüzü vs. basit bir kullanıcı için gayet güzel. Eğer port yönlendirme, dns atama gibi şeyler yapacaksanız o durumlarda arayüz biraz karışıyor ama yinede o özelliklere sahip. (En azından benim modelim) Asus modem konusunda gayet başarılı. Öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada ADSL internet VDSL modem ile çalışıyor. Siz yine üstünde ADSL/VDSL yazmasına dikkat edin.

Fatih_10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
200-300 TL bandında vdsl destekli bir modem bakıyorsan giriş segment bir cihaz alabilirsin ben senin yerinde olsam 350 tl bandına çıkıp ac teknolojisinde ve dual band destekli bir cihaz alırım. zyxel 3625 modelini kullanabilirsin sinyal gücü başarılı bir cihazdır.

Donanımkralı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

300₺ fazla para vermem diyorsan 3312 modelini o fiyat bandında alabileceğin en iyi modemdir.

100₺ daha çıkarsan bu modemi kesinlikle tavsiye ederim. 1200 mbps veri aktarım hızı,tüm portları gigabit,g.vectorıng teknolojisi, hem oyunlarda hem normal kullanımda oldukça memnun edecek bir cihaz.