200-300 TL Gaming Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Utinax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben 200 300 TL arası güzel içime sinen bir kulaklık aşmak istiyorum. Biraz araştırma yaptım ve karşıma gamepower Medusa ve James donkey 711 çıktı fakat ikisinde de birçok kötü yorum görünce hevesim kaçtı. Bunlar haricinde, aynı özelliklerde başka kulaklık önerebilir misiniz? Ya da bunlardan birini kullanıp memnun kalan var mı? Eğer sadece ikisi arasında seçim yapmam gerekirse JD 711 almayı düşünüyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.

İyi forumlar.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Normalde o fiyata alınabilecek en iyi kulaklık SN-RW1 idi. Doların fırlamasıyla o da fırlamış.

Şu modeli bayağı övmüşlerdi zamanında.

Utinax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Normalde o fiyata alınabilecek en iyi kulaklık SN-RW1 idi. Doların fırlamasıyla o da fırlamış.

Şu modeli bayağı övmüşlerdi zamanında.
Hocam şöyle bir videosunu falan izledim ve acayip hoşuma gitti, aklıma da yattı. Eğer başka öneri gelmezse büyük ihtimalle bunu alacağım. Öneriniz için çok teşekkür ediyorum. Fakat aklımda tek bir soru var, genellikle Rampage markası önerilmiyor ve ben de bir sıkıntı çıkmasından korkuyorum. Sizce bir sorun çıkarır mı?

boraK

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Hocam şöyle bir videosunu falan izledim ve acayip hoşuma gitti, aklıma da yattı. Eğer başka öneri gelmezse büyük ihtimalle bunu alacağım. Öneriniz için çok teşekkür ediyorum. Fakat aklımda tek bir soru var, genellikle Rampage markası önerilmiyor ve ben de bir sıkıntı çıkmasından korkuyorum. Sizce bir sorun çıkarır mı?
O fiyata en iyisi budır dostum bencede.
Ama sana tavsiyem acelen yoksa paranı biriktir ve 5-7 sene gidecek sağlam bir kulaklık al.
Hyperx cloud 2 gibi..

Utinax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O fiyata en iyisi budır dostum bencede.
Ama sana tavsiyem acelen yoksa paranı biriktir ve 5-7 sene gidecek sağlam bir kulaklık al.
Hyperx cloud 2 gibi..
Hocam ben bir kulaklığa 1000 TL vermek istemem açıkçası, kişisel olarak. Yani o yüzden eğer bu bütçeye en iyisi buysa bunu almak istiyorum. Görüşünüz için çok teşekkür ederim.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Rampage Türkiye'deki en iyi teknik servislerden birine sahiptir. Satış sonrası sıkıntı yaşamazsınız.

Utinax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ürünü(Rampage SN-RX9) Trendyol üzerinden sipariş verdim. Elime ulaştıktan sonra da görüşlerimi yazacağım.

Utinax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ürün elime ulaştı, test ettim. Net bir şekilde şu ana kadar kullandığım en güzel kulaklık. Bass ve tizleri efsane bir şekilde veriyor, 7.1 özelliği de harika. Her yerden sesi duyabiliyorsunuz. Almak isteyen olursa en ufak tereddüt etmeden alabilir. Dışarıya çok ses verir mi düşüncesi olanlar için, ses 30 seviyelerinde iken siz gayet net bir şekilde sesi duyarken dışarıya en ufak bir ses bile gitmiyor. Yani kulaklık gayet güzel, pedleri de kulağa çok güzel bir şekilde oturuyor kulağınızı tam şekilde kaplıyor. Dışarıdan gelen sesi de güzel bir şekilde kesiyor, tamamen kesmese de yeterli düzeyde. Mikrofonu da gayet tatmin edici düzeyde, rahatlıkla yayın yapabilir/video çekebilirsiniz. Discord vs. gibi konuşma programlarında da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İnternette kulaklığın driver'ını bulamayan birkaç kişiyi görmüştüm, alacak olursanız da driverı bulamazsanız diye linkini bırakayım: Burada. Öneriniz için çok teşekkür ederim, sanırım bu fiyata alabileceğim en iyi kulaklığı aldım :)

Son mesajlar