20 yaş altı sokağa çıkma yasağını öğrenen tartıcı çocuk

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Şanlıurfa'da tartıcılık yapan küçük çocuğun sokağa çıkma yasağını öğrendiği an sosyal medyada çok konuşulmuştu. Haluk Levent küçük çocuğun ailesine ulaştı ve gerekli yardımların yapılmasını sağladı??

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
İşte hayatın adaleti, bu hükümet (daha doğrusu devlet) zengine değil de garibana (örneğin Ali Ağaoğlu'nun vergi borçlarını silmek yerine o parayı bu garibanlara verin, yok istihdam sağlıyor diyecekler varsa da cevabım o af gelen vergi parasını alsaydılar devletin affetmediği diğer vergilerinin 2 katına yakın daha fazla vergi kazancı alabileceklerdi) destek vermediği sürece bu olmaya devam edecek, siz gözüzünü kapamaya devam edin. (buna tek çözüm varsa O'da emperyalizme karşı gelmek olacaktır, bu ülkeyi bu durumdan kurtaracaklar da ne Moskova'ya ne Washington'a çalışanlar olacak).
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayvani şekilde siyaset yaptım kusuruma bakmayın ama bunu görünce insanın içinin acımıyor olması söz konusu bile değil, devlet şimdi yaptığı gibi ileride bu durumlar olmadan da yardım eder ve bu gariban yurtdaşlarımızın acısına biraz da olsa destek olabilirler, umarım.
Ya bu tarafta ya öbür tarafta bunun sorumlularına hesap sorulacak inşallah, ya siyasi ya değil, bunun hiçbir yerde affı olmayacaktır.

Son düzenleme:

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Şanlıurfa'da tartıcılık yapan küçük çocuğun sokağa çıkma yasağını öğrendiği an sosyal medyada çok konuşulmuştu. Haluk Levent küçük çocuğun ailesine ulaştı ve gerekli yardımların yapılmasını sağladı??

Haluk Levent gibi değerli bir sanatçı yok keşke herkes onu örnek alsa ve onun gibi olsa

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Gerçekten yasak koymakla bitmiyor. Hem 65 yaşın üstünde çalışmak zorunda olan, hem de 20 yaşından küçük olmasına rağmen yaşından büyük dertleri olan, omzunda yükleri sırtlamış kardeşlerimiz var. Bir kuralı koyarken altını doldurmalıyız, devletimizin bu kardeşlerimize de sahip çıkacağına inanmak istiyorum.
Haluk Levent hem çok değerli bir sanatçı hem de çok düzgün, örnek bir kişilik. İmkanı olan herkes elinden geleni yapar umarım. Özellikle böyle bir zamanda kimse kendini yalnız hissetmesin. Hiç bir çocuk yatağa aç girmesin. ?

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Haluk abiyi üniversitede konsere geldiğinde yakından görmüştüm. Gerçekten çok iyi bir insan. Sahnedeki tavırları, konuşması bile çok doğal ve samimiydi. Allah uzun ömürler versin.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Gerçekten yasak koymakla bitmiyor. Hem 65 yaşın üstünde çalışmak zorunda olan, hem de 20 yaşından küçük olmasına rağmen yaşından büyük dertleri olan, omzunda yükleri sırtlamış kardeşlerimiz var. Bir kuralı koyarken altını doldurmalıyız, devletimizin bu kardeşlerimize de sahip çıkacağına inanmak istiyorum.
Haluk Levent hem çok değerli bir sanatçı hem de çok düzgün, örnek bir kişilik. İmkanı olan herkes elinden geleni yapar umarım. Özellikle böyle bir zamanda kimse kendini yalnız hissetmesin. Hiç bir çocuk yatağa aç girmesin. ?
Böyle olan daha çok çocuk vardır umarım hiçbiri mağdur edilmez devlet gerekeni yapar

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Böyle olan daha çok çocuk vardır umarım hiçbiri mağdur edilmez devlet gerekeni yapar
Evet, benim bile tanıdığım sürekli takıldığımız yerlerde bu işleri yapmaya çalışan küçük 2-3 kardeşim var. Umarım ortalıkta kalmazlar çünkü hikayelerini bildiğim için durumlarını pek parlak göremiyorum bu durumda özellikle. O yüzden mesajımda gerekenin yapıldığına inanmak istediğimi söylemiştim aslında...

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Evet, benim bile tanıdığım sürekli takıldığımız yerlerde bu işleri yapmaya çalışan küçük 2-3 kardeşim var. Umarım ortalıkta kalmazlar çünkü hikayelerini bildiğim için durumlarını pek parlak göremiyorum bu durumda özellikle. O yüzden mesajımda gerekenin yapıldığına inanmak istediğimi söylemiştim aslında...
Ben de aynı şekilde inanmak istiyorum ama yine sadece sosyal medyada görünenler gerekli yardımı alacak gibi duruyor maalesef

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910