20 TL ye Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

Tekno_Ömer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Öncelikle Merhaba,Benim adım Ömer Asaf Başçınar bugün size Magnet Wireless Earphone kulaklığını tanıtcam o zaman başlayalım.

Öncelikle 20 tlik bir kulaklıktan çok büyük bir performans beklemeyin ama gerçekten ben berbat bir performans beklerdim ama yinede iyi çıktı öncelilikle kutudan çıkanlar.
Kutudan çıkanlar;
1-Kulaklık
2-USB şarz kablosu
3-Kulak Pedleri (Bana gelen kutuda yoktu)
4-Kulanım kılavuzu
İyi ve Kötü yanlarına gelirsek en iyi yanı bence dışının metal olması
İyi yanları
1-Çok narin ve şık duruyo (bende siyah rengi var)
2-Şarzı 20tlyr göre çok iyi
3-mikrofonuda iyi
Kötü Yanları
1-Nadiren ses'de kesilme oluyo
2-kabta 2 vihaca bağlanır diyo ama bağlanmadı
Evet gerçekten fiyat konusunda aşmış ama ses kalitesi konusunda 20 tlye göre iyi ama çoook da iyi demiyorum aşağıya vericeğim ismi google aratırsanız ilk çıkana tıklayın ordan ulaşabilirsiniz
satın alma ismi=TP Pro Sport Kablosuz Mıknatıslı Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Siyah TPSiyah01

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bence çalışması yeter performans testine gerek bile yok.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Öncelikle Merhaba,Benim adım Ömer Asaf Başçınar bugün size Magnet Wireless Earphone kulaklığını tanıtcam o zaman başlayalım.

Öncelikle 20 tlik bir kulaklıktan çok büyük bir performans beklemeyin ama gerçekten ben berbat bir performans beklerdim ama yinede iyi çıktı öncelilikle kutudan çıkanlar.
Kutudan çıkanlar;
1-Kulaklık
2-USB şarz kablosu
3-Kulak Pedleri (Bana gelen kutuda yoktu)
4-Kulanım kılavuzu
İyi ve Kötü yanlarına gelirsek en iyi yanı bence dışının metal olması
İyi yanları
1-Çok narin ve şık duruyo (bende siyah rengi var)
2-Şarzı 20tlyr göre çok iyi
3-mikrofonuda iyi
Kötü Yanları
1-Nadiren ses'de kesilme oluyo
2-kabta 2 vihaca bağlanır diyo ama bağlanmadı
Evet gerçekten fiyat konusunda aşmış ama ses kalitesi konusunda 20 tlye göre iyi ama çoook da iyi demiyorum aşağıya vericeğim ismi google aratırsanız ilk çıkana tıklayın ordan ulaşabilirsiniz
satın alma ismi=TP Pro Sport Kablosuz Mıknatıslı Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık Siyah TPSiyah01
Uzun sürede bozulacağını düşünüyorum.