20 mbps lık internetım 3 mbps kadar düştü

Bu konuyu okuyanlar

!emre!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
20 mbps kampanyalı fiber ınternet kullanıyorum kampanyam devam etmekte ve limitsizde son zamanlarda ay sonuna yakın 3 mbps düsüruyorlar ve ben 50 gb veya 100 gb olması gerek aşmam gereken kota ve ben aştıgımı dusunmuyorum cok sık girmıyorum nete ufak tefek dowlandlar bir kaç flim izlıyorum nasıl oluyorda kota doluyor :mad:

Reaksiyon puanı
188
Filmler de sonuçta kotadan yiyor. Demek ki hızlı olunca farketmemişsiniz ne kadar harcadığınızı...

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
kotanızın kaç gb da olduğuna bir bakar mısınız ?

My Ortak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Süperonline hesabınıza girip kotanızın ne kadar olduğunu ve ne kadarını kullandığınızı görebilirsiniz.

KadinlarGunu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
20 mbps kampanyalı fiber ınternet kullanıyorum kampanyam devam etmekte ve limitsizde son zamanlarda ay sonuna yakın 3 mbps düsüruyorlar ve ben 50 gb veya 100 gb olması gerek aşmam gereken kota ve ben aştıgımı dusunmuyorum cok sık girmıyorum nete ufak tefek dowlandlar bir kaç flim izlıyorum nasıl oluyorda kota doluyor :mad:

Haklısın emre, biz de ayı sorunu yaşadık
şikayetçi olduk, geldiler hızı ölçtüler ancak hiçbirşey değişmedi.

sonra kendiliğinden bazan düzeliyor, bazan yine aynı..

kara_kutu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
3 mbps 'e düştüyse tek bi nedeni var AKN dolmuştur. Eğer 5-10-15 mbps 'e düşseydi başka bi neden olabilirdi ama 3 mbps AKN'den sonra düşürülen hız olduğu için başka bi neden gelmiyor aklıma.

northpower

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yapılacak tek şey arkadaşların da dediği gibi kota durumu sorgulaması. süperonline genellikle kotanın %80'i dolduğunda mail ve sms ile haber veriyor. bana dün geldi hatta. ama indirdiklerimi bilgidğim için sorun yok. kalan kısmı son iki üç günde indirmeye ayırcam zaten 3 mbps ile bağlansada indirme hızı güzel olacaktır. indirsin dursun sorun yok.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
eğer kablosuz açıksa sizden başkasının kullanmadığına dikkat edin =)

bolatbey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Süperonline hız sorunu;
bende superonline kullanıcısıyım download sorunu yaşıyorum, 20Mbps de 600kb/s 'den fazla indiremiyorum! ama uploadda sorun yok?! ne yapacam bilemedim, yabancı üyelik istemeyen sitelerden seeder sayısı en fazla olan yerlenden dosya indirdim genede 600KB/s aşmadı, birde bu sınıra ulaştığı an sanki tüm hız limitimi kullanmışım gibi nette sorun yaşıyorum!!! offff off...

Arda-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Süperonline hız sorunu;
bende superonline kullanıcısıyım download sorunu yaşıyorum, 20Mbps de 600kb/s 'den fazla indiremiyorum! ama uploadda sorun yok?! ne yapacam bilemedim, yabancı üyelik istemeyen sitelerden seeder sayısı en fazla olan yerlenden dosya indirdim genede 600KB/s aşmadı, birde bu sınıra ulaştığı an sanki tüm hız limitimi kullanmışım gibi nette sorun yaşıyorum!!! offff off...
kardeş bende 20 mbps superonline var 1.9mb ile indiriyorum seed olanları

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Bizimde düştü 3 e ttneti hiç sevmiyorum.

tercume-burosu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
superonline da yer yer altyapı sorunu yaşıyor. aynı durumla ilgili teknik birimleriyle görüştüğümde üstü kapalı söyledikleri buydu.

Reaksiyon puanı
16,118
peki güvenli internet kapalı olduğu halde açık gibi oluyormu? bizimki öyle güvenli internet aile online film sitelerini blokluyor...

CoolmanJR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet hız kotalarında yani CRM ve NMS değerleri hiç bir zaman 3000/300 olmaz bu BTK almış olduğu AKK kuralıdır. En iyi sonuç modemin ara yüzündeki hızına bakmalısın.

interlogos.fb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kotayı aşmışssındır o yüzden 3mbs ye düşmüştür kardeşim

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Superonline da ADSL hizmetini diğer firmalar gibi Türk Telekom'un alt yapısını kullanarak veriyor. Yani ADSL söz konusu ise Superonline = TTNET
Fiber farkı var sadece aralarında. Fiber paket olmadıkta superonline adsl kullanmayın.

Edit: Zaten fiberden bahsediliyormuş. Atış serbest :p

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
s.a arkadaşlar bende süperonline fiber kullanıyorum 20 mbps hızında 25 akk li bugün itibari ile 23 gb doldurdum yarın hızım 3 mbps hzıa inecek 3 mbps hız ile interntee gezinti yapılıp + video izienip + müzik dinlenebilir mi teşekkürler

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Hazır konu varken bende yazayım ttnet 8mbps kullanıyorum ama taşındığım için nakil yaptırdım dün bağlandı internet ve şuan download hızım 50kbps nakil ile alakası var mıdır ? Şuanlık arayacak durumum yok ttneti yeni hizmet numarası ve telefon numaramı bilmediğim için